Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A jogsihoz egészségügyi...

A jogsihoz egészségügyi tanfolyam elvégzése és sikeres vizsga kell, vagy elég a vizsga?

Figyelt kérdés
Sajnos az egészségügyi tanfolyam nagyon sokba kerül és nem is látom értelmét, hiszen itthon is meg tudom tanulni az anyagot a vizsgára. A barátnőm adott pár könyvet és ez alapján nem tűnik nehéznek, meg bírnám csinálni. A kérdés csak az, hogy kötelező az egészségügyi tanfolyam? Vagy elég, ha bemegyek a központba, jelentkezek a vizsgára és levizsgázok? Előre is köszi a válaszokat!
2011. júl. 20. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
tudtommal elég a vizsga
2011. júl. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

nem kötelező


de nagyon ajánlott

nem a papír a lényeg

hanem a gyakorlati tudás



nem biztos h elég ha te magad otthon tanulsz



hidd el megéri a tanfolyam



ne spórolj ezen

2011. júl. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Második: Köszönöm, hogy te legalább a kérdésre válaszoltál! Ugyanis ez a gyakorikerdesek.hu, nem azért van hogy itt oszd a józan észt. Ne mondd meg nekem hogy min spóroljak! Ne szólj bele az életembe. Válaszolj a kérdésre és ennyi. És igen, fogadd el, hogy nehéz helyzetben vagyok. Örülök ha a vizsgára kifutja a pénzem, nekem nincsenek felesleges tízezreim! Ennyi.
2011. júl. 20. 20:08
 4/5 anonim válasza:
66%
Én ebben az évben raktam le a jogsit, amikor még KRESZ-eztünk akkor kérdezte ki akar egészégügyire jönni, mert ha nem vizsgázol le akkor hiába van meg minden vizsgád sikeresen nem kapod meg a jogsit! Ismerősömék is 1,5 hónapot vártak erre a tanfolyamra,és csak ezután igényelhették meg a jogsit! Szóval kell!
2011. júl. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1.vagyok

bocsi semmi rosszat nem akartam.


csak azt hittem h nem tudod h a vizsga külön is fizetős..

azért írtam le az aktuális tarifát mivel én is most csinálom

és szíven ütött h ennyi maga a vizsga:S

2011. júl. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!