Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Személyautóhoz tudnátok olyan...

Személyautóhoz tudnátok olyan kiegészítő tükröt ajánlani, amivel lehet látni az autó orrát?

Figyelt kérdés
Honda Jazz-em van, és bár elég magasra van állítva az ülés, így sem látom az autó orrát. Ez parkolásnál elég zavaró.
2017. nov. 19. 13:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
2017. nov. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%
Ne már, ha azzal sem tudsz parkolni, akkor a vezetés nem neked való.
2017. nov. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Ülésmagasság mindegy, direkt lecsapott orrú autóknál nem látod és kész. Állj egész közel egy falhoz és jól jegyezd meg a távolságot. Utána már csak gyakorláson múlik.
2017. nov. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
62%
Jesszusom, ez már 15 éve is ciki volt, mikor a nők a kocka Ladák után átültek nyugati vagy távolkeleti autókba, és annak nem látták az orrát....
2017. nov. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%

Hát, én ilyen tükörről (kamionokat leszámítva, de az más tészta) még nem hallottam. Szereltess be tolatóradart, bár nagyot fog nézni a villamossági szerelő a kérésedre, de simán megoldható. Igen, tolatóradart, előre, bár hülyét fogsz kapni városban, mert folyton sípolni fog: mikor megállsz a lámpánál egy autó mögött, mikor valaki sávot váltva bejön eléd, stb.

Szerintem sokkal egyszerűbb lenne gyakorolni és RÁÉREZNI, hogy meddig tart a kocsid orra. :-)

2017. nov. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%

Menj ki valami mezőre, szúrj le egy botot és próbálj meg minél közelebb megállni hozzá, anélkül, hogy hozzáérnél.

Egy fél óra gyakorlás után profi leszel.

2017. nov. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
32%
Ha nincs hozzá érzésed, akkor ne vezess inkább. Az lesz belőle, hogy mindennek nekimész majd az orrával.
2017. nov. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
35%
Ha előre mész előre nézz ilyen egyszerű.
2017. nov. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy nem megy a parkolás? Az csak a problémám, hogy nem látom az autó orrát. Nem ilyen autón tanultam vezetni, és ott könnyű volt, mert láttam az autó elejét. Most pedig nem látom. Kb rá tudok érezni (sokszor a fényvisszaverődés is segít), de lehet, hogy a "kb" miatt feleslegesen korrigálok egy parkolásnál. Köszönöm a segítő szándékú válaszokat, megpróbálok majd valahogyan gyakorolni.
2017. nov. 19. 19:35
 10/13 anonim ***** válasza:
71%

Idő és türelem kell ahhoz, hogy megszokd a kocsit, érezd a kiterjedését, nem tükör.

A felesleges korrigálásért meg legfeljebb valaki megmosolyog, de nem jár érte bukás.

Mindenki volt kezdő vezető.

2017. nov. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!