Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Biztonsága érdekében jelenthetem?

Biztonsága érdekében jelenthetem?

Figyelt kérdés

Tegnap este 10 körül bátyámmal tartottunk hazafelé az M7-esen.

Csak ezzel az volt a probléma, hogy 220-al hasított. Meg sem mertem szólalni mellette, akkora sokkot kaptam. A fülke bemozdult. Szerencsére nem kellett sokat haladni a pályán.

Az igazat megvallva féltem, hogy baja esik emiatt. Ha jelentem a rendőrségen, elveszik a jogsiját?


2018. jan. 7. 09:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ha bizonyítékokkal alá tudod támasztani, akkor elképzelhető.

De valószínű addig volt a bátyád, amíg ki nem derül, Te voltál.

2018. jan. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%

Hát jellemző a mai világban, hogy a testvérek rosszabbak, mint az ellenségek, de azért ez már mindent visz...

Mennyire lehet már egy autópályán a 220 olyan félelmetes, hogy sokkot kapj? Elmondom, semennyire.

2018. jan. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
220-al, aha!
2018. jan. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
sokkot kapott:-D nálam a fiam észre se veszi, hogyha pl 180-nal megyünk, pedig már azért csak 10 éves :-D
2018. jan. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Ne szó szerint értsétek, hogy sokkot kaptam. Nagyon éreztem a sebességet. Megijedtem de nagyon.

Mindig ökör módjára vezet. Városban is 80-al. Ahol tud, ott 100-al.

Nincs bizonyíték, de legközelebb egy fedélzeti kamerát szerelek bele.

2018. jan. 7. 11:01
 6/15 anonim ***** válasza:
36%

Beszélj vele, ember..


Képes lennél a testvéredtől elvetetni a jogsiját?

Inkább örülj neki, hogy cipeli a seggedet autóval.

Ilyen testvért senkinek sem kívánok.

2018. jan. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 nemcso ***** válasza:

Beszélj vele, hogy veled legközelebb lassabban hajtson, ennyi.

Ha ezért rendőrnek szólsz, akkor nem valami nagy köztetek a testvéri szeretet. 😕

2018. jan. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Szerintem hiába beszélek vele, nem fog működni.

Voltak korábban konfliktusaink is.. semmit nem ért az, hogy beszéltem vele. Nem volt hajlandó változtatni.

Nem egyből a Rendőrség jutott eszembe. Elsősorban anyámnak mutatnám meg a felvételt. Mivel vele már beszéltem, de nem hisz nekem. "A bátyád nyugodt és türelmes természetű, biztosan nem száguldozik."- ez volt a válasza.

Persze, hogy ezt gondolja. Vele nem mer száguldozni.

Szerintetek nekem elsőre ez fordult meg a fejemben, hogy jelentem? Egyáltalán nem. Nem is akarnám jelenteni. Anyától/apától várnám, hogy eltiltja a vezetéstől. De nem hisznek nekem.

2018. jan. 7. 11:36
 9/15 anonim ***** válasza:
Vedd el a jogsiját mikor alszik!
2018. jan. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

Feljelentenéd a testvéredet? Csodálatos.

Ülj le vele és beszéld meg, a szüleidet is bevonhatod, biztos nem örülnének, ha tudnák ezt.

2018. jan. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!