Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Milyen buncselekmeny/szabalyse...

Milyen buncselekmeny/szabalysertes alapjan jelenthetem fel a taplot?

Figyelt kérdés
Ma delutan megelozott egy masik autos. A gond az, hogy ugy elozott meg, hogy 70-es tablanal 70-nel mentem, valamint vegig zarovonal volt. Mindezt rogzitette a fedelzeti kamera.
2016. aug. 14. 19:30
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
48%

"A gond az, hogy ugy elozott meg, hogy 70-es tablanal 70-nel mentem"


Ennyi erővel tudod hogy én is mennyi autóst jelenthetnék fel amikor külterületen 90-el megyek és mégis megelőznek?


"valamint vegig zarovonal volt"


Kanyarban előzött meg?Okozott ezzel balesetveszélyes helyzetet?Ha nem akkor azt tanácsolom én is hogy inkább foglalkozz a saját életeddel,az ilyen emberek miatt tart itt ez az ország: "Nincsen jobb dolgom ezért feljelentem a másikat" Tipikus magyar mentalitás

2016. aug. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 Koplárovics Béci ***** válasza:
40%
Megelőztek záróvonalnál? Juj. Úgy egy napja van jogsid?
2016. aug. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
Ez semmi,majdhogynem mindennapos. Ennél van mocskosabb féreg is,de megnyugtatlak ,ha a rendőr saját szemével látja még akkor sem foglalkozik vele.
2016. aug. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
0%
Nem szabad hagyni hogy megelozzenek. Ha nem volt kamera a kocsiban utolag mar nem tehetsz semmit.
2016. aug. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
32%

"A gond az, hogy ugy elozott meg, hogy 70-es tablanal 70-nel mentem"

Apám, ha nem tudod elviselni, hogy megelőznek, akkor ne vezess autót.

2016. aug. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:

Ez nagyon sokszor lesz még így sajnos, egy a fontos: Te szabályosan közlekedtél, ő nem a te gondod. Nem a te dolgot rendet fenntartani, az a lényeg hogy ne keveredj balesetbe, ismerd fel ha veszélyhelyzet van és ha kell cselekedj úgy hogy elkerüld, toleránsnak kell lenni. Ő magát veszélyeztette, ha menni akar menjen, őt fogja meg a fa...

A rendőrök kb kinevetnek, nálunk az utcai versenyek a rendőrség utcájában vannak... Semmi se történik...

2016. aug. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
A gyorshajtás bizonyítására nem alkalmas a kamerád ,még ha gps van benne akkor sem hiteles eszköz sebességmérésre. Záróvonal átlépésért ha látszik a kamerán a rendszám,akkor fel lehet jelenteni,más kérdés ,hogy semmi eredménye nem lesz,mert baleset nem történt.
2016. aug. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
19%
Ha előzés közben kimutatta volna a középső ujját akkor a TEK-et is ráhívnád?
2016. aug. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

#2 Nyilván a hozzám hasonlók miatt tart itt az ország :D

Még véletlenül sem az az első gondolat, hogy a kérdésben szereplő nyomorultak degradálják le a hazai közlekedést.

2016. aug. 14. 21:28
 10/31 A kérdező kommentje:

#7 Még szerencse, hogy itt nem alakult ki semmi balesetveszély, de más nem biztos, hogy szerencsés lesz, ha találkozik az úton egy ilyennel.

Nem szabad hagyni, hogy ilyenek büntetlenül garázdálkodjanak.

2016. aug. 14. 21:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!