Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha látok valakit vezetés...

Ha látok valakit vezetés közben, telefonálni, mit tehetek? Illettve ha valaki nem indexel?

Figyelt kérdés

2018. jan. 13. 13:50
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
27%
Bekiabálsz az ablakán, hogy : "Azonnal álljon meg, és kapcsolja ki azt a telefont!" Hátha annyira összerezzen megijed a hirtelen hangtól, hogyha addig tudott is koncentrálni, beleütközik valamibe. Inkább ne önkéntes rendőrködjünk, én asszem. Amúgy nekem nincs kocsim, és nem is szeretnék. De ha lenne kocsim se nagyon telefonálgatnék vezetés közben. Hát, mást nem tudsz csinálni, minthogy a másik felnőtt ember ítélőképességére bízod, hogy meg tudja -e csinálni az adott feladatot, a vezetést még telefonálással egybekötve is. Amúgy nemtom.
2018. jan. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:
Kedves 22. válaszoló/30. sorszámú.Ahogy írtam nincsen kocsim , de ha így nem érthető: nem vezetek.
2018. jan. 14. 09:09
 33/33 Beviz Elek ***** válasza:

Ha nincs kocsid, nem vezetsz, akkor mit is problémázok olyanon amit nem értesz? Én sem hívom fel a NASA-t hogy okoskodjak.

Foglalkozz olyan dolgokkal amihez értesz.

2018. jan. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!