Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha mindenki panaszkodik hogy...

Ha mindenki panaszkodik hogy sok a gyorshajtó, meg emiatt a haláleset, akkor mért gyártanak olyan autót meg motort ami 150km/h-val, meg sokkal többel is képes menni?

Figyelt kérdés
Szó se róla én lennék az első aki felháborodna ha pl 130km/h lenne a csúcssebbesség egy kocsinál vagy motornál.xD
2010. jún. 5. 11:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Attól hogy lehetőséged van rá,attól még nem kell megtenned.(azaz nem kell gyorshajtanod attól hogy a kocsi bírja)Nem az autókban van a hiba hidd el!
2010. jún. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
Mert spec. sztem az is életeket menthet, ha egy kocsi bír menni, jól gyorsul, pl. előzésnél.
2010. jún. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Igen, én is fel lennék háborodva, de akkor gyorsuljon nagyon jól 140-150-ig. És utána ne
2010. jún. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
elég sok minden a sietés miatt keletkezik.
2010. jún. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

1.!


Akkor ezt mondd a 20 éveseknek...

2010. jún. 5. 13:25
 6/13 anonim ***** válasza:
mert egyes országokban-pl: németország-az autópályákon nincs sebességhatár, de torlódások, kátyúk se, ezáltal miért ne lehetne 200km/h val menni?
2010. jún. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Mert a sok nyomorult játsza az eszét,hogy milyen gyorsan tud közlekedni.Na ha ilyet látok kanyarba felborulva csak röhögni tudok.A kisújamatt nem mozditanám meg az életéért.
2010. jún. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mindenki panaszkodik, h haláleset + minden? Hagyjuk má Piroskát! Ész nincs, meg utak. Lemérhető a színvonal, a morál itt is, néhány hozzászólásból.. wheheheeh..
2010. jún. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Azért, mert NEM A SEBESSÉG ÖL! Jó példa erre Németország, ahol 2 kilóval tolják egymást a népek, és mégsincs rengeted baleset! A baj abból van, hogy sokan versenyeznek, és túlélésre hajtanak, valamint, hogy ők legyenek az elsők! Az ilyenek mennek el melletted jobbról, villogtatnak 1 méterre a seggedtől, stb....
2010. jún. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Jó ha egy autó gyorsan tud menni.

De azt én is rühellem amikor levillognak a 60-as táblánál amikor megyekj 63-al. Igaz akkor én is villantok neki egyet a hátsó ködfényszóróval ha villog tovább leszarom én rajta hagyom hadd világítson neki :) Amikor nem villog lekapcsolom.

2010. jún. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!