Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Holnap megyek elsősegély...

Holnap megyek elsősegély vizsgára. Sikerülhet úgy hogy mindkét oktatáson ott voltam, viszont a könyvből egy betűt sem olvastam el?

Figyelt kérdés
2018. jan. 21. 23:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Pfuuhaa, ugylátom szeretsz veszélyesen élni! :D Viszont ha ügyes vagy, nem lesz gond! Sok sikert!
2018. jan. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi! Végülis ha logikusan látom a dolgokat akkor bármire tudok mondani valamit. Már csak ez kell a jogsihoz aztán mehetek a kormányablakba. Amúgy Dunaújvárosban vizsgázok, nem tudom ez számít e valamit.
2018. jan. 21. 23:47
 3/12 anonim válasza:
Szinte mindenkit atengednek :)
2018. jan. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én nem akarlak elrettenteni, de nem eleg mondani valamit! Fontos resze a jogosítvány szerzésnek. Amikor en csinaltam 2 éve, kő kemeny volt a vizaga, Szabolcs megyében. Evy Stabil oldalfekvés és egy ujraélesztés a beugró. Aztán egy tételt huzol aminel A B része van, es mind a kettot el kell mondani, vagy meg kell csinalni, pl ha sapka kötés, vagy valamilyen vérzést kell elkötni illetve hasonló dolgok.
2018. jan. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Majd a vizsgán kiderül... nem a rettenetes szigorról híresek azok a vizsgák, sőt... kb 5 perc az egész vizsga, de 5 perc alatt is meg lehet bukni, ha nagyon fogalmátlan a vizsgázó, és azért vannak példák a bukásra.

Újra élesztés, stabil oldalfektetés bemutatását általában kérik, a villámkérdésre egy-két mondatos választ várnak.

Nem nehéz a vizsga, talán éppen azért van benne némi nehézség, mert nincs gondolkodási idő, nem kidolgozni kell a válaszokat, hanem felismerni a sérülés jellegét, és közölni annak az alap ellátását

2018. jan. 22. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy átmész a vizsgán. De amúgy meg nem értem, meddig tartott volna a könyvet is átnézni?
2018. jan. 22. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én se olvastam el a könyvből semmit,sőt milyen könyvről van szó?? Nem találkoztam semmilyen könyvvel.

Amúgy előtte a neten kitöltöttem 1-2 elsősegély tesztet és sima ügy volt az egész.

2018. jan. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok,most olvasom,hogy már csak ez kell a jogsihoz.

Én is ezzel zártam a sort.

De nálam az önbizalomba nem volt hiány, mert a 11-kor kezdődő vizsgacsoportba voltam beosztva és délután fél3-ra meg időpontom volt már az okmányirodába :D Amit 1,5 héttel előtte kértem.

2018. jan. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Drága lelkem, ez nem a gimnázium, ahol csak a sikeres vizsga a cél. Amint kikerülsz a forgalomba, bármikor kerülhetsz olyan helyzetbe, hogy elsősegélyt kell nyújtanod. Amikor előtted vérzik el a sebesült, mit fogsz tenni?


Menj, vizsgázz, át lehet így menni rajta, de aztán otthon vedd elő azt a könyvet és tanuld meg a tartalmát. Ez nem játék.

2018. jan. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kérdező: ne legyen úgy, de mi van, ha neked volna szükséged segítségre és az első autós, aki egyáltalán megáll segíteni, tök fogalmatlan, mert sem a könyvet nem olvasta, sem a tanfolyamon nem igazán figyelt és épp csak àtcsúszott az elsősegély vizsgán?


Ez az egész arról szól, hogy mi, a társadalom tagjai tartozunk bizonyos szintű felelősséggel egymás iránt és megtanuljuk, hogyan kell segíteni másokon addig, amíg a profi segítség odaér. Kb 1-2 órát rászánsz az életedből és megmenthetsz vele egy egész másik életet.

2018. jan. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!