Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A régi nem véda rendszerű...

A régi nem véda rendszerű traffipaxok is látják az utánfutót?

Figyelt kérdés
Gondolok itt például az M1-esen lévő régi traffipaxokra.

2018. jan. 29. 06:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy látják az utánfutót? :D Nyilván tudnak mérni vele hátulról.
2018. jan. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Véda tud utánfutót is mérni? Mert én eddig minden utánfutóst 90-nel követtem végig, senki nem lassított soha, pedig ők csak 70-nel mehetnének. Akkor ők mind büntit kaptak volna vagy pont hibahatáron belül vannak még a 90-nél?
2018. jan. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy látja az utánfutókat, de el tudom képzelni, hogy megbízhatósági problémák miatt ki van kapcsolva ez a funkciója.
2018. jan. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A kérdés elég érthetetlen, de ha arra gondolsz, utánfutó rendszáma alapján büntetés kiszabására nincs lehetőség.
2018. febr. 10. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én közben utána néztem, a Véda több képet is csinál a kocsiról így tudja, ha utánfutója van. Az már más dolog, hogy nem igazán foglalkozik ezeknek a sebességkorlátozásával.
2018. márc. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!