Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Egyre felelőtlenebbnek merésze...

Egyre felelőtlenebbnek merészebbnek érzem magam, de csak a közlekedésben, mi lehet velem? Visszatérhetek a régi önmagamhoz?

Figyelt kérdés

Ma jöttem haza suliból, és mint egy bunkó úgy vezettem, kihajtottam a másik autós elé, megelőztem egyet orvosi ügyelet közelében ( szűk hely) ilyet korábban nem, hogy nem mertem volna egyenesen gondolni sem tudtam rá, ugyanakkor eddig mindig figyeltem az autóra, üzemi hőmérsékleten legyen, addig nem pörgetem, most meg mentem vele 3-4 ezres fordulaton is, konkrétan nem érdekelt, pedig az autó meg van becsülve, eddig mindig vigyáztam rá, konkrétan szeretem, de nem úgy, hogy "csak úgy" rá mondom ,hogy szeretem hanem valójában ragaszkodok hozzá, persze nem betegesen, de néha beszélni is szoktam hozzá, itt rögvest át is térek a lehetséges problémára. Szóval a szüleimen kívül nem nagyon beszélek senkivel, suliba is csak a tanárokkal, főként közéleti témákról, sajnos csak abból vagyok felkészülve, nem játszok ilyen LOL meg COD nevű játékokkal amik mostanság a korosztályom kedvencei ( még van sok, csak nem tudom )


Szóval beszűkültet a lehetőségek, senkivel nem tudom magam kibeszélni ha nem vagyok otthon/itthon, ilyen, hogy barátnő szóba sem jött a 18 év alatt, soha nem tudtam magam megérteni lányokkal, pedig heteroszexuális vagyok. Lényeg ezzel nem lenne gond mert változtatni nem tudok rajta, de a mai megbotránkoztató vezetési stílusomon igen, és ehhez kérnék tanácsokat, hogy visszatérjek önmagamhoz mert baleset lesz a vége, és én egy lelkiismeretes ember vagyok, aki képes egy apró dolgon is napokat gondolkodni.


Gyógyszerrel,cigivel,piával nem élek.


2018. jan. 24. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Nincs semmi gond ezzel, csak ha lehet akkor magadat öld meg, és ne a vétlent.

Egyszer úgy is eljön az a pont, amior átgindolod a dolgokat, és rájössz mekkora egy gyökér vagy.

2018. jan. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, ezzel én is így vagyok, valóban úgy kéne, hogy csak a magam életét sodorom veszélybe, ma kapásból kettőt sodortam, emberkét az út szélén és a szembejövőt, most nézem vissza kamerán... kicsit meredek. Javíts(atok) ki én úgy érzem, hogy az igazi "gyökerek" nem tudják, hogy gyökerek, nem fogják fel, én viszont igen és változtatnék rajta, fene tudja hogyan... tippem sincs csak demagóg dumák a fejemben.
2018. jan. 24. 17:40
 3/5 anonim ***** válasza:
2018. jan. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%

Nekem amikor először lett barátnőm, akkor lettem ilyen. Akkora egóm lett, hogy utána úgy mentem, mint egy igazi tahó, kb. mint ahogy te.

Aztán egy pár hét alatt lenyugodtam és meggyőztem magam, hogy ez nem én vagyok.

2018. jan. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
0%
Írtam privátat.
2018. jan. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!