Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ti melyiket választanátok?

Ti melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy elaludtál ezért most rohannod kell a munkába, hogy a főnök le ne bsszon.


Hogyan cselekednétek?


Inkább mennétek városon belül 60-70-el és városon kívül 120-al.


Vagy


Inkább haladnátok kényelmes tempóban és szrnátok a főnökötök fejére egy nagyot?



Én az utóbbi. Inkább az állásomat "veszítsem" el, minthogy az életemet.


2018. febr. 15. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
2. Igazából alig pár percet lehet nyerni gyorshajtással. Érdemes utána számolni.
2018. febr. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Tubarózsa ***** válasza:
100%

Én is 2. Jártam már így. Annyival siettem csak, hogy otthon nem húztam az időt zuhi, reggeli stb. Keltem és indultam. Közel egy óra kesesbe voltam, annyi szerencsém volt hogy kocsival alig 10p (volt*) mhely)

(*még van csak nem meló, mert babával vagyok itthon)

2018. febr. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Utóbbit mondanám én is. Ha messze van a munkahely, akkor bekamuznám a főnöknek, hogy sorompó (ha van vasúti átjáró azon a szakaszon) vagy dugó volt és nem tudtam haladni.
2018. febr. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
bevallanám, hogy véletlen balfax voltam, és elaludtam, de majd érkezem xy perc múlva... normális helyen ezen nem akadnak ki, ha 1-2szer megtörténik...
2018. febr. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Tubarózsa ***** válasza:
100%
#4-essel egyetértek. Amikor elaludtam betelefonáltam mhelyre mondták ok, megyek ahogy tudok. Persze siesek, de azért nem kell össze törni magam. Nem is volt belőle semmi, másnap már röhögtünk rajta főnökkel. Emberek vagyunk előfordul. Ez miatt járat kimaradás is volt, ill +20p késés, utasok kicsit morcosok voltak, de nem volt különösebb gond szerencsére. Annyi volt h kellett írnom egy jelentőlapot a járatkimaradasrol.
2018. febr. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mikor kezdődik a műszak. Ha lekésem a reggeli csúcsforgalmat, nem kell városon belül se beletaposnom a gázba.
2018. febr. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
48%
mentőt hívnék, gyorsan is megy és az életemet se veszítem el benne
2018. febr. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!