Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti melyiket választanátok,...

Gyakori93 kérdése:

Ti melyiket választanátok, tegyük fel van 3-4 millió forintotok, és ebből kéne venni egy autót. Ti vennétek egy márkásabb (Bmw, Audi, Skoda) max 5 éves használt autót, vagy inkább új de kevésbé márkásabb autót (Dacia, Renault, Lada)?

Figyelt kérdés
Ez csak úgy felmérés képen kérdezem.

2018. febr. 2. 12:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Vennėk egy Swiftet 2017 eset 3,2milláėrt. Mert nem kell nagy autó se mėretileg se teljesítmėnybe. Kisautókba ez a legszimpatikusabb.
2018. febr. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Én a kettő között.

Vennék valami jobban felszerelt 3-4 éves Opelt, Fordot, vagy hasonlót.

Esetleg ha nem sürgős az autóvásárlás, hozzáspórolnék még pár milliót és akkor ezekből újat.

2018. febr. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 crudy ***** válasza:
2018. febr. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

ha 3-4 misid can kocsira, akkor gondolom 4-500 rugót félreteszel havonta. vársz 3 hónapot, 5 körül már magyon jó kocsikat lehet újat venni.

ha meg rendeled akkor ugyis 3-5 hónap mire megkapod

2018. febr. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Az előzőhöz csatlakozom, gyűjtenék egy új octaviara (esetleg RS-re) avagy valami gagyi pár százezer forintos vackot vennék, minél több műszakival, megy ameddig megy, azt ha kuka, akkor veszek másikat.
2018. febr. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

A Skoda mióta presztizsmárka?

Lehetőségek:

Vadiúj Skoda Fabia, 1.0 szívó motorral, és Clever felszereltséggel

Vadiúj Toyota Yaris, 1.5 szívó motorral, és Trend Comfort felszereltséggel

Vadiúj Volkswagen Polo, 1.0 szívó motorrak, és Trendline felszereltséggel

2018. febr. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Én 4 és fél éves Octaviát vettem kerek 3M-ért, 1 év garival.

A Renault/Dacia kíváncsiság szintjén felmerült, azaz megnéztem a honlapjukon, hogy mit kapnék 3M-ért, de hamar elvetettem őket.

2018. febr. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ezek közül egyiket sem. Eddig legkevesebb ( gyakorlatilag semmilyen ) problémám a swiftjeimmel volt. Sajnos ráz mint a 220. Népautó konszern termékeiben nem bíznék. kolléga tsi csodája 5 évesen motorcserés volt. Nem sokat jár vele. Újonnan vette. Franciám már volt. Az nem rázott csak az ideg a szevizben + trélerre várva. ( Újonnan vásárolt autókról beszélek ) Valami japánt vennék ( használtban igazán nem gondolkozom ) Új legyen japán minnél több extrával automata váltó, klíma. Következőben már távtartós lesz a tempomat. Ismerettségi körömben ( nagyrészt ) új autót szokás venni. Ha nincs vele gond elhajtják tinédzser koráig, ha gázos eladják. félnék használtat venni. Volt már ismerős aki kifogta a tutit használtban. Ezek mercedes és swift voltak.
2018. febr. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A Dacia vagy Lada lenne a befutó, elég lenne számomra.
2018. febr. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Egy jól felszerelt Opelt vettem, ami a két lehetőség között van. Árban mondjuk nem, mert 3 millió volt használtan, de az állapota és a kora miatt sokkal ésszerűbb választás volt mint egy felső kategóriás márka leharcolt korosabb darabja ennyiért. A későbbi fenntartási költségekről nem is beszélve.
2018. febr. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!