Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Akik autós kamerát használnak...

Akik autós kamerát használnak ti le szoktátok venni ha olyan helyen parkoltok?

Figyelt kérdés
A napokban veszek egy autós kamerát és egyszer fel teszem és én onnan többet nem szándékozom le venni de a többi ismerősöm szerint simán fel törik érte az autót, akik ilyen használtok ti hogyan csináljatok? le fel ha úgy van vagy mindig kinn hagyjátok?

2018. márc. 19. 21:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Vedd le mindenképp.
2018. márc. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az is elég lehet, ha a szélvédőn tapadókorong nyoma látszik. Ilyenkor is tehetnek egy kis kirándulást a kesztyűtartóban.
2018. márc. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

naná, hogy "olyan" helyen nem hagyom ott....

ha boltba megyek akkor természetesen fent hagyom, ha kúton tankolok akkor még le sem állítom, vicces itthon visszanézni néha, hogy mik történtek miközben bent fizettem.


de ha egy kisboltba ugrok be 2-3 percre akkor sem állítom le, de itthon mindig kiveszem az autóból.

Nyáron a meleg miatt, télen a hideg és a pára miatt.

Jelentősen tudja csökkenteni az élettartamát, hogy mindig a kocsiban marad.

2018. márc. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 nemcso ***** válasza:
Három éve használom ugyanazt a kamerát, de csak az esti minuszok-kor veszem le a tartójáról.
2018. márc. 20. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

olyan kamerát vegyél ami rejtve van, nem csüng a levegőbe mint majom a dzsungelben.

pl Viofo a119

2018. márc. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én direkt olyat vettem, ami mágnessel csatlakozik az üvegre ragasztott talpához, így nagyon könnyen le lehet szedni. Én leszedem, ha olyan helyen parkolok.
2018. márc. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ismerek olyan személyt, aki bekapcsolva hagyja non-stop, hogyha parkoláskor történik valami, akkor is vissza tudja nézni. Hasznát is vette már, mert egyszer nekitolatott egy furgon. Olyan a cucc, hogy a képernyője sötét, de a képet azt veszi.
2018. márc. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én plüssmackóba álcáztam a kamerát,kiszedtem a belét belegyömöszöltem ,és kivágtam az orránál egy lyukat és a vezetéket ügyesen a műszerfal mögött elvezettem, a talpát meg rögzítettem ragasztóval. Sajnos a tapadókorong nyomáért is beverik az üveget ,nekem már 3x törték fel a kocsit és az üveg meg a zár szétbarmolása az igazán nagy károkozás.
2018. márc. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!