Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mennyi az az összeg amit a...

Mennyi az az összeg amit a biztosítónál megjelölhetek reálisként?

Figyelt kérdés
Tehát a történet a következő, volt egy autóbalesetünk amiben én utasként súlyos sérüléseket szenvedtem. A kezemet megkellet műteni és kettő titán szeggel van rögzítve. A biztosító küldött egy papírt,hogy kapok kártérítést de én jelöljem meg milyen összegre gondolok A kérdésem az lenne mi az az összeg ami ilyenkor reális ?

#biztosítás #baleset kártérítés ügyintézés
2018. márc. 23. 14:11
 1/2 A jó édes ***** válasza:
A kezelőorvosod tud valami biztosat mondani arról, hogy rendbe jön-e a kezed? Keletkezett más, anyagi jellegű károd? Munkából mennyit estél ki? Ezek mind olyan dolgok, amiket érdemes mérlegelni, de leginkább az egészséged állapota a döntő. A neten több biztosító által fizetett összeg táblázat is elérhető, a te esetedre biztosan rá lehet húzni a 28 napon túl gyógyuló sérülést, de fizetnek még a kórházban töltött napokért, műtéti beavatkozásért, maradandó egészségkárosodásért (reméljük utóbbira nem lesz szükséged).
2018. márc. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Bulóczki Gergő Tamás válasza:
Én is azt tudom javasolni, hogy számolj utána milyen anyagi kár ért ezzel téged. Itt arra gondolok, hogy kiestél a munkából x időre, rehabilitációra kell majd járnod esetleg, gyógyszerek, egészségügyi költségek, etc. Szerintem reálisan ez olyan 300.000 Ft-tól 5-700.000 Ft-ig terjedhet.
2018. márc. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!