Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha elmegyek egy pszichológusho...

Ha elmegyek egy pszichológushoz és esetleg nem talál "100-asnak", akkor ugorhat a jogsim?

Figyelt kérdés
Anyám mindig mondja, hogy most már elvisz egy pszichológushoz, mert szorongok, nincs életkedvem, kellemetlenül érzem magamat társaság között, fásult vagyok, szóval vszeg a depresszió kezdeti tünetei játszódnak le. Viszont tartok attól, hogy bekerülnek egy adatbázisba a vizsgálati eredmények és amikor meg kell majd újítani az alkalmasságit, akkor nem fogják megadni. Úgy gondolom ennyit meg nem ér meg, mert amúgy teljesen beszámítható vagyok, van felelősségérzetem és rendkívüli odafigyeléssel vezetek és amúgy is csak a mindennapokban jönnek elő a problémáim nem a kormány mögött.

2018. ápr. 7. 00:04
1 2
 11/12 anonim válasza:
100%
Menj el, úgy se vonják be a jogsid. Hát ne legyél már ilyen fogyatékos.... "Csak azért se..."- Na ez a magyar hozzá állás
2018. ápr. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én elmentem hozzá, de nem tudta bevonni a jogsimat mert 20 perc után lenyelte a saját nyelvét.
2018. ápr. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!