Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Te rádudálsz az olyan szabályt...

Te rádudálsz az olyan szabálytalankodókra akik miatt (vész) fékezned kell?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogyha mellékútról bevágnak eléd vagy úgy vált sávot előtted hogy satuznod kell, különben belemész.
2018. máj. 6. 12:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
30%
Nem, a plusz tevékenységgel időt és figyelmet veszít az ember, ami akár életekbe is kerülhet. Inkább figyelek és koncentrálok, hogy lehet a legjobban megoldani a helyzetet. Plusz hiába dudálok rá, ettől ő nem lesz jobb sofőr a következő alkalommal se.
2018. máj. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Fölösleges, mert úgyis ő a Menő Manó...
2018. máj. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze, mert máskülönben természetesnek veszi a veszélyeztetést és elkönyveli ,hogy mindent jól csinált.
2018. máj. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges, én rájöttem...

Párszor már dudáltam ilyenekre, annyi eredménnyel, hogy bambán nézett rám.

Sötétben a refit, azt megérzi.

2018. máj. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én nem, csak mikor már kritikus vagy veszélyes a helyzet. Amúgy csak lámpázok egyet, ha rossz kedvem van és elém bújik valaki, lehet észre sem veszi. Semmi értelme a nagy agressziónak.
2018. máj. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
persze hogy dudálok, gyalog is káromkodok egyet ha valaki fel akar lökni.
2018. máj. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!