Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Te rádudálsz az olyan szabályt...

Te rádudálsz az olyan szabálytalankodókra akik miatt (vész) fékezned kell?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogyha mellékútról bevágnak eléd vagy úgy vált sávot előtted hogy satuznod kell, különben belemész.
2018. máj. 6. 12:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, bár nem tudatosan. Büntető tütülés nem jellemző. Viszont az előfordul gyakran (a vészfékezések számához viszonyítva), hogy a kürtöt is nyomom.
2018. máj. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%
Dudalni nem szoktam, lampazok vagy nagy ritkan intek ha nem tetszett valami, de ezt is probalom minel jobban lecsokkenteni. Idovel rajosz, hogy amennyi idiota van az utakon, nem eri meg mindig felhuzd magad.
2018. máj. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván, vegye észre hogy szabálytalan volt és balesetveszélyt okozott. Ha olyan vakegér, talán fel se tűnik neki.
2018. máj. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2018. máj. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Én még kerékpárral is reflexből felé intek, bemutatok ha szabálytalankodnak előttem.

Napi rendszerességgel vágnak elém, kanyarodnak rám, vagy index nélkül felparkolnak a kerékpár útra.

2018. máj. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Vegye eszre magat.
2018. máj. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
10%

nem dudálok, nem integetek, nem villantok senkire..


nem keresem a bajt. ha olyan napja van az elémhajtónak, akkor megnézhetem magam.

...és hiába mondja bárki, hogy nem biztos, hogy ő az erőebb, jól pofán kell vágni...és ha minden rendőr a haverja, vagy a verőlegények, vagy televan pénzzel?..akkor?


biztosan járt már úgy valaki, hogy a másik fél volt a hibás, viszont a kiérkező rendőrökkel tegeződve ölelkező vétkes rögtön úgy kezdi, hogy az a majom a hibás..


onnantól kezdve semminek semmi értelme.

2018. máj. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de teljesen reflexből, nem izmozásból.
2018. máj. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Alex Fly ***** válasza:
0%
Ha az embernek van ideje dudálni, akkor nem lehet olyan közvetlen veszélyhelyzet, ami indokolná...
2018. máj. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
51%
Én még rá is lövök.
2018. máj. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!