Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » PÁV 2 vizsgán volt mostanában...

PÁV 2 vizsgán volt mostanában valaki? Az elmúlt pár hónapban? Ez a leírás mennyire stimmel a mostani tesztekhez képest? : kezdokamionos. Blog.hu/2014/10/07/pav2_vizsga? Layout=5

Figyelt kérdés
[link]

2018. júl. 8. 08:12
 1/6 A kérdező kommentje:

Vagy ez?:

[link]

2018. júl. 8. 08:16
 2/6 anonim ***** válasza:

Elég veterán gépek voltak ott, valószínű azok lesznek ott még a következő 30 évig. :)

Én mondjuk 4 éve voltam, az egész a monotonitástűrésre, meg a reflexre épül. Meg van némi pszichológiai kérdőív is, amire még egy 5 éves is tudja azt a választ, hogy ne nyilvánítsák elmeháborodottnak.

Ha jó vagy a számítógépes játékokban, nem lesz gond.

2018. júl. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Abban jo voltam par eve igen:))

Koszi

2018. júl. 8. 09:45
 4/6 A kérdező kommentje:
Más valaki esetleg aki mostanában volt?
2018. júl. 8. 12:59
 5/6 A kérdező kommentje:

3 hónapja volt egy ismerősöm és megerősítette, hogy a kérdésben megadott link leírása még stimmel, ezek a feladatok lesznek, kivéve az elsőt, a kép felvillanásos feladatot, szóval csak 3 feladat volt, ebből az egyik pszihologiai kérdőiv.

Holnap reggel (07.27) megyek PÁV2-re, majd lehet leírom milyen volt, hátha másokat is érdekel...

2018. júl. 26. 07:27
 6/6 A kérdező kommentje:
2018. júl. 29. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!