Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Elveszik a meglévő jogosítvány...

Elveszik a meglévő jogosítványt sikertelen forgalmi vizsga esetén?

Figyelt kérdés

A1-es jogsim van és B-ből fogok vizsgázni, régebben úgy tudom, hogy nem vehették el, de az új KRESZ módosításokban nem találtam erről semmit


Valaki tud róla valamit, vagy esetleg személyes tapasztalat?


2010. jún. 19. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:
nem hinném. olyan, mintha az M kategóriást bevonnák, mert nem sikerült a B. B kategórián 5 fulladozásért is kivágnak:D
2010. jún. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Remélem is , mert ha pl: parkolás miatt húznak meg, annak szerintem semmi köze a motoros jogsimhoz.Bár a mai világban...
2010. jún. 19. 15:50
 3/6 anonim válasza:
100%
Az attól független. Meglévő jogsidat csak akkor vonhatják be ha, ittasan, vagy halálos balesetet okozol.
2010. jún. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Aláírtál valamilyen feltételt amikor jelentkeztél?

El nem veszik, kapsz haladékot, de addig kell erőltetned, amíg az A1 szintjét nem bizonyítod.

Persze csak KRESZ-ből vezetés nem számít.


REMÉLEM baromságot írtam, de mi lesz azzal aki nem bukik csak abbahagyja?

Talán ezért kell vizsgákra bejelentkezni?

2010. jún. 22. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocsánat "forgalmit" kérdeztél, abban nem kötekedem, csak a KRESZ-re koncentráltam.
2010. jún. 22. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hátha 5-ször nem sikerül a forgalmivizsga akkor utánna páv vizsgát kell tenni és ha az se sikerűl akkor előfordúlhat bár nem biztos.
2010. júl. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!