Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Más is utál vezetni?

Más is utál vezetni?

Figyelt kérdés

Semmi másra nem használom az autóm, csak eljutni A-ból B-be lehetőleg a legolcsóbban, nem feltartva senkit, és mindenkihez alkalmazkodva, amennyire a KRESZ megengedi, nagyon nem szeretem a konfliktusokat.

De nem lehet, mert vannak az: élményautósok, a nekem sokkal jobb autóm van mint neked, a futárok, kisáruszállítók, motorosok, biciklisek, körbe nem néző gyalogosok, stb.

Ha a megyében ahol vagyok, el akarok menni valahova, hiába nagyon rosszak az utak, száguldozhatok végig, mert 100km/h nem elég a közúton, ilyen kiberhelt 20-25 éves, nagyobb teljesítményű autókat hajtanak a kezdő jogsisok tapasztalat nélkül, és jellemzősen ebben a megyében van a legtöbb közlekedési baleset, szinte itt van mindig bedugulva a környező autópálya is.

Tegnap pl egy busz jött mögöttem, tele utasokkal, és nem volt elég neki a 100km/h, mindenáron meg akart előzni.

A sofőrje egy elmeháborodott kinézetű, terminátor napszemüveges fószer volt, mondom ez itt akar valahol öngyilkos lenni. Végül inkább beletapostam, és elhúztam előle, hogy ne kísérletezzen az előzgetéssel, mert végig kanyarok voltak. Félre állni nem tudtam, nincs leállósáv, meg mögöttem jött vagy 1 méterre.

És ma is menni kell, meleg is van.....

De autó nélkül nem lehet, most is olvasom, tőlünk 20km-re baleset: [link]



2018. júl. 30. 09:02
1 2
 1/16 Koplárovics Béci ***** válasza:
79%
Szerintem a "mindenki hülye csak én vagyok helikopter" típusú sofőrök a legveszélyesebbek.
2018. júl. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Én kifejezetten szeretek vezetni, de tény, hogy nagy forgalmú időszakokban vagy útvonalakon elég feszült tudok lenni, hiába vezettem már több tucatnyi különböző vezetési kultúrájú országban, 15 év alatt egyetlen kisebb balesettel. Egyszerűen az ember ilyen, nem szereti a tömeget és a tolakodást, akár van körülötte tonnányi vas, akár nincs.
2018. júl. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
26%
1-nek totálisan igaza van. :D
2018. júl. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
21%
Én megértem a kérdezőt, nekem is jött a seggembe távolsái busz 100-nál, de előzni meg nem volt képes. 10 perc után meguntam és elkezdtem ablaktisztítozni meg mutogatni.
2018. júl. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
44%
Nem muszáj vezetni. A benzinpénzt akár költhetnéd tömegközlekedésre, semmivel sem jönnél ki drágábban...
2018. júl. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Koplárovics Béci ***** válasza:
17%

"10 perc után meguntam és elkezdtem ablaktisztítozni meg mutogatni."


Ha emiatt (megijed, félrerántja, idegbeteg lesz, stb) belédmegy hátulról, és lerokkansz (betol egy másik autó elé, jobb esetben csak az árokba), vagy csak ő önmagában balesetet szenved és ketten meghalnak, akkor el tudsz-e számolni a SAJÁT lelkiismereteddel, hogy végülis közöd van egy balesethez? Nyugi, senki sem fog téged kihozni hibásnak, ugyanakkor ha belegondolsz, mégiscsak közöd van a balesethez.

2018. júl. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
78%
be kellene tartani a követési távolságot első körben.
2018. júl. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
15%
Ilyen tipikus nyámnyila autós lehetsz aki a fülét farkát behúzza és úgy közlekedik. Ilyen a vezetési morál, ha nem tetszik akkor ne közlekedj autóval. Amúgy ha valaki a seggedben jön a szar úton, neked miért kötelező elől menni? Miért nem hagyod hogy a szarjaikkal megelőzzenek? Aztán mindneki megy a maga dolgára és nem kell idegeskedni.
2018. júl. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Miért, 15 óra 6 perc, hogyan kellene közlekedni?

Játszani a tökösjankót, letúrni mindenkit az útról, be nem tartani a követési távolságot, és veszélyeztetni mindenkit?

Te ilyenkor érzed magad fszagyereknek?

A kocsmába menjél játszani az erőslegényt, amikor rád mászik 4 részeg hátulról....ökörarcú.

A hozzád hasonló szrháziak ölnek meg gyerekes anyákat, mert a fszméretét csak a béna autókájával tudja kompenzálni.

Vezetési rutin 0, de kell neki a 150 lóerős hulladék, mert ő a janigyerek.

A PÁV-ot is ki kellene bővíteni a személyautókra, hogy az ilyen s..rháziakat ne engedjék ki a közutakra....

2018. júl. 30. 16:14
 10/16 A kérdező kommentje:
Szerintem meg az ilyen koplárovics béci-féle, mindenkinek beugatok, és akkor vagyok jópofa-féle barmok a legveszélyesebbek....
2018. júl. 30. 16:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!