Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Más is utál vezetni?

Más is utál vezetni?

Figyelt kérdés

Semmi másra nem használom az autóm, csak eljutni A-ból B-be lehetőleg a legolcsóbban, nem feltartva senkit, és mindenkihez alkalmazkodva, amennyire a KRESZ megengedi, nagyon nem szeretem a konfliktusokat.

De nem lehet, mert vannak az: élményautósok, a nekem sokkal jobb autóm van mint neked, a futárok, kisáruszállítók, motorosok, biciklisek, körbe nem néző gyalogosok, stb.

Ha a megyében ahol vagyok, el akarok menni valahova, hiába nagyon rosszak az utak, száguldozhatok végig, mert 100km/h nem elég a közúton, ilyen kiberhelt 20-25 éves, nagyobb teljesítményű autókat hajtanak a kezdő jogsisok tapasztalat nélkül, és jellemzősen ebben a megyében van a legtöbb közlekedési baleset, szinte itt van mindig bedugulva a környező autópálya is.

Tegnap pl egy busz jött mögöttem, tele utasokkal, és nem volt elég neki a 100km/h, mindenáron meg akart előzni.

A sofőrje egy elmeháborodott kinézetű, terminátor napszemüveges fószer volt, mondom ez itt akar valahol öngyilkos lenni. Végül inkább beletapostam, és elhúztam előle, hogy ne kísérletezzen az előzgetéssel, mert végig kanyarok voltak. Félre állni nem tudtam, nincs leállósáv, meg mögöttem jött vagy 1 méterre.

És ma is menni kell, meleg is van.....

De autó nélkül nem lehet, most is olvasom, tőlünk 20km-re baleset: [link]



2018. júl. 30. 09:02
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

De igen, valószínű velem van a probléma:

[link]

[link]

2018. júl. 30. 16:22
 12/16 Koplárovics Béci ***** válasza:
42%

"Szerintem meg az ilyen koplárovics béci-féle, mindenkinek beugatok, és akkor vagyok jópofa-féle barmok a legveszélyesebbek...."


Nem hozok másokat váratlan helyzetbe, nem próbálok az úton oktatni, nem cibálom az idióták bajuszát, hogy méghülyébb legyen. Igyekszem a forgalom ritmusát, tempóját felvenni és haladni. Félretéve a szabálytalanságokat, teljesen biztos, hogy kevésbé vagyok veszélyes a többi közlekedőre és önmagamra, mint te, vagy a spriccelős-ködlámpázós-fékezgetős haverjaid. Lepontozhatsz, de biztos, hogy később fog miattam akár közvetlen, akár közvetve meghalni valaki, mint miattad. A vezetni tudás nem azt jelenti, hogy minden szabályt betartasz, de főleg nem arról, hogy betartatod azt másokkal.

2018. júl. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
64%
Nem csak vezetni utálnék, hanem még utasként sem ülök szívesen autóba, mert bármelyik pillanatban történhet valami baleset, úgyhogy én vonatozni szoktam,imádom nézni a tájat, a búzamezőket. Még ugyanezért busszal sem igen közlekedem, csak vonattal. Nem beszélve arról, hogy kényelmesebb is, mint a buszozás.
2018. júl. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
2018. júl. 31. 14:59
 15/16 A kérdező kommentje:

Igen?

Hol írtam, hogy oktatok valakit is, mindössze annyit írtam, hogy utálok a sok fittipaldi miatt a közúton közlekedni.

És mint írtam: "nem feltartva senkit, és mindenkihez alkalmazkodva, amennyire a KRESZ megengedi, nagyon nem szeretem a konfliktusokat."


Bár te is az a fajta gyk-s vagy, aki nem olvas el dolgokat, és belemagyarázol mindenbe mindent...

Várd ki a végét, ahogyan vezetsz, még nem értél a végére...

2018. júl. 31. 15:02
 16/16 anonim ***** válasza:

Legalább a linkelgetés jól megy. :D


Most linkeljünk két elsüllyedt hajót, két kisiklott vonatot, két kiégett buszt, és egyikre se szálljunk többet. :D

2018. júl. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!