Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mit lehet csinálni ha valaki...

Mit lehet csinálni ha valaki gyorsít amikor előzöm? Miért csinálja ezt valaki?

Figyelt kérdés
A napokban történt,hogy egy nálam jobb autót akartam előzni de amikor mellémentem legalább +30km/hval ment az addigihoz képest. Szinte már visszaelőzött jobbról. Azonban abban a sávban parkolt egy kocsi félig(beértünk egy településre) és csak akkor lassított vissza. Nyilván emeltem a kezem,hogy ezt így nem kellene, de azután meg végig pár centire ment tőlem. Utána nyilván én gyorsabb voltam és lemaradt. Az ilyennek mit lehet kezdeni?

2018. aug. 24. 09:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%

Semmit. Csípte az önérzetét, nehogymáá...ő a császár..


ilyenkor teljesen felesleges bármit is megmutatni, főleg integetni... ez mindenkin bosszút akar állni, mert a felesége épp más ágyában van, vagy valahol térdel a főnöke slicce előtt, és akkor te meg akarod előzni..


ő is szopatni akar mindenkit.


Hagyni kell, kár ilyenen felbosszantani magad..báár...ahogy elnézem, sikerült.

2018. aug. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
7%
Talán mert a megengedett maximummal ment, és nem tetszett neki, hogy szabálytalankodsz.
2018. aug. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
Tehát ő hatvannal ment lakott területen kívül, vagy lassabban, s előzési szándékodat gyorsítással akadályozta? Ha te +30-cal kezdtél az előzésébe, akkor padlógázt nyomott, s elég jól gyorsult ahhoz, hogy ne tud befejezni a manővert. Így kell érteni?
2018. aug. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
19%

Lassan(!!!!) el kell kezdeni ráhúzni a kormányt, jobban félti a szarját, mint hogy lepadkázza. Vissza fog lassítani.

Ha utána a nyakadba mászik, akkor a követési távolsághoz kell igazítani a sebességet. Tök könnyen annyira fel lehet idegelni az ilyen barmokat, hogy a végén már begőzölve kárt tesznek a saját kocsijukban (tiltásig pörgetve kuplungcsúsztatás, gumifüstölés). Öröm szívózni az ilyenekkel.

2018. aug. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
20%
Én is a ráhúzást választom ilyenkor,ha szemből jönnek akkor főleg. Szakadt kinézetű ütött kopott kocsim van mert soha nem érdekelt hogy néz ki ,rá van írva messziről hogy semmi vesztenivalóm nincs, bárkinek nekimegyek. Be is szoktak ijedni az ilyen vitézek.
2018. aug. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%
Tehát szerintetek egy vélhetően szabálytalan előzést biztosan szabálytalanul akadályozó autós ellen szándékos veszélyeztetés a helyes eljárás?
2018. aug. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
35%
5/6os idióta: a kérdés nem az volt, hogy szabályos-e vagy sem, hanem hogy mi az ok. Erre nem tudtál semmiféle épeszű választ adni, helyette elkezdtél személyeskedni. Kétszeresen is megbuktál.
2018. aug. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Lassan(!!!!) el kell kezdeni ráhúzni a kormányt"

Ha te ezt csinálod, akkor ne csodálkozz, ha egyszer az autós, akire ráhúztad a kormányt, később visszaelőz téged és egy szűkebb helyen megáll előtted úgy, hogy ne tudjad kikerülni és meg kelljen állnod. Kiszáll majd az autójából, és betöri a szélvédődet, vagy leveri a tükrödet.

2018. aug. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Időpont ma 15:31"


Én meg elütöm a faxba, hogy csak a lába törjön. Hisz, ha már olyan helyen áll meg, úgy se látja senki.

2018. aug. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Visszamész mögé és kivárod a megfelelő alkalmat, amikor padlóhármasból úgy meg tudod előzni, hogy még reagálni sem lesz ideje. Feltéve, hogy nem egy Ladával jársz, akkor inkább hunyászkodj meg mögötte.
2018. aug. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!