Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Elbuktam a gyakorlati vizsgán...

Elbuktam a gyakorlati vizsgán azért mert rámdudáltak?

Figyelt kérdés
Mostmár úgy is mind egy,de kivancsi vagyok a velemenyetekre.Tehat azon buktam,hogy körforgalomban egy idiota rám dudalt.Annyi történt,hogy kivartam, hogy üres legyen a jobb oldal megindultam mar az elso kijaratnal kifele fordultam mikor egy fekete mercedesz elhuzott mellettem egy nagyot dudalva. 2 savos kijarat ha meg tul lassan is mentem ezen miert kellett megbuktatni? Ertem en hogy az akkor kanyarodott mogem amikor pont ramentem az utra,de ez megert egy megbuktatast?
2018. szept. 5. 11:46
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Igen Angliban vizsgáztam,azért irtam úgy hogy jobbra mentem, hogy az otthoni vezetők megértsék,de rossz ötlet volt mert igy mindenkit összezavartam. Szóval ez törten "First exit left...index balra vartam hogy jobbrol elhaladjonak a kocsik üres volt a körforgalom tartottam a bal sávot mar bent voltam a körforgalomban 20 merföldel mentem ki ami allitolag tul lassu volt... jobbra neztem nem volt semmi kocsi de a vizsgabiztos azt mondta h szemböl valaki félkört megtéve mögém jött es ezzel lassitottam le, ezert kaptam a serious fault-ot, pedig dupla savos volt a kijárat es egyszerűen mellettem megelozhetett volna, de ő dudalt es a vizsgabiztos elkönyvelte az en hibamnak.Teszem hozza a speed limit 30 mile volt a kijaratnal.
2018. szept. 5. 13:22
 12/18 A kérdező kommentje:
*mármint amikor meg csak alltam a körforgalom előtt abbol a helyzetbol szemben (secound exit) től tehette a félkört hogy ott menjen ki ahol en
2018. szept. 5. 13:24
 13/18 A kérdező kommentje:
2018. szept. 5. 13:31
 14/18 anonim ***** válasza:

Köszi.

Ez alapján ő volt a barom. Kivéve, ha közel volt és kihajtottál elé.

De egyébként is a belső sávban kellett volna mennie.


Azért én megkérdeztem volna a vb-t, hogy ő mit csinált volna másképp.

2018. szept. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Mondtam neki,hogy ez nem csak driver fault? Hiszen mar hajtottam ki a körforgalomból IGAZ nem 3. Ban mentem, de ilyen nap mint nap törtenik berkivel.Fogta a fejet huzta a szajat es mondta igaaaaz,de akkot is lelassitottam azt aki ram dudalt...(szerintem annyi volt Igaaz de mivel gecsi vagyok fizess meg 1x)
2018. szept. 5. 13:44
 16/18 anonim ***** válasza:

Én nem tudom mi a valóság ott. A magyar tévék egyikén volt egy műsorfolyam nagyon béna autósokról, akiknek sehogy nem jön össze a vizsga. Figyelem, dicséri az oktató a delikvenst, gratulál a vizsgáztató. Sikeres a vizsga.

Közben állandóan lefulladt, rossz sávban ment, elaludt a lámpánál. Nálunk ettől többet vár az oktató a harmadik óra végére.

Szóval, ha ez nem csak megjátszott, akkor kész csoda, hogy téged megvágtak.


Azért máskor ha magyar oldalon írsz, brit honban élőknek, azért írd oda! A szomszédos országok szabályai is eltérnek a mienktől, a tietek meg teljesen más.

2018. szept. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

kifogas.txt - Nyugodj le, aludj egyet, később próbálkozhatsz majd újra!


Ha jól értem az volt a hibád, hogy a körforgalomban rossz sávban mentél, különben miért kellett volna kivárnod, hogy üres legyen a jobb sáv? Egyértelmű, hogy te hibáztál.

2018. szept. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

17-es, nem biztos. Helyiek felvilágosítása alapján Romániában a külsőben menőnek ki kell engednie a belsőben lévőt.

Tudom, angliáról van szó, csak azért írom, mert még itt a kontinensem sem egységes a közlekedés rendje.

2018. szept. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!