Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért nem büntetik a lassú...

Miért nem büntetik a lassú hajtást is a gyorshajtáshoz hasonlóan?

Figyelt kérdés
Számomra kicsit felfoghatatlan, hogy ha 90es táblánál megyek 105-el azért simán rámvágnak egy zsíros csekket, de ha 60-70el szórakozok az senkit nem zavar. Természetesen nem arról beszélek, ha valaki nem tud gyorsabban menni. Amennyire tudom a KRESZ szerint tilos a forgalmat akadályozni, forgalomban résztvevőket zavarni. Ráadásul szerintem ez még balesetveszélyesebb is, mint ha picit gyorsabban megyek. Pl. Múltkor autóúton 110-nél 70-el mentek a sor elején. Szemből folyamat jöttek, nem lehetett percekig előzni. Ettől minden autós érezhetően feszült, ideges lett, ez növeli a balesetveszélyt, aztán meg ott van az előzés is ami kifejezetten egy hatalmas veszélyforrás... Ketten majdnem össze is csúsztak. Nem siettem sehova, de engem is felidegesített a dolog.

2018. szept. 22. 16:33
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
68%
Hát igen és még ők beszélgetnek arról kinek miért kellene elvenni a jogsiját. :'D Az övéket kapásból be kellene vonni örökre. :'D Hogy ne maradjon csak busz meg a vonat... Esetlegesen még megtanulhat helikoptert vezetni... Ott nem lesz ilyen problémája. :'D
2018. szept. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!