Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ezért tényleg "önkéntes...

Ezért tényleg "önkéntes rendőr" lennék?

Figyelt kérdés

Egy irányú utcában lakunk, és napi rendszerességgel jönnek be forgalommal szemben.

Ma pl. egy új BMW jött végig nem kis sebességgel (lakó-pihenő övezet, elvileg 30 a határt, ő saccperkábé 80-100-al vágtatott - nyilván plusz mínusz, de ekörül volt)

Elég szűk is az út, én bizony rávillogtam, és nem láttam a sofőrt, de megakartam neki mondani,hogy ha már forgalommal szemben jön, akkor ne nyélgázon.

Mikor odaért, már húzta is le az ablakot a 2 ajtós szekrény, izompólós tulok, hogy mit villogok, neki ne mondjam meg,hogy merre mehet, és ha nem vagyok rendőr akkor fogjam be, mert úgy "pofán basz,hogy kettészakad a fejem. " Aztán még háborgott,hogy büdös kis köcsög vagyok, mit képzelek.

Majd elhajtott.

Ezt én provokáltam ki, vagy érthető,hogy rávillogok már csak azért is mert szembe jön velem onnét ahonnét nem kéne hogy rá számítsak?


2018. okt. 16. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, te provokàltad ki, hogy ő egyáltalán megálljon veled szájkaratézni, máskülönben meg sem állt volna. Viszont abszolút megértem, hogy ezt tetted, mert azért ez kimondottan veszélyes szabálysértés. Ha egyvalaki rávillog, netàn beáll elé, azt leugatja és fenyegeti, talán meg is csapja. De ha ezt minden ilyen alkalommal el kell játszania, mert sokan reagálnak így, akkor megunja és legalább ezt a szabàlysértést nem engedi meg magának, akàrmekkora paraszt.
2018. okt. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%

Azt elárulod, merre van olyan lakó-pihenő övezet, ahol az egyirányú utcában napi rendszerességgel látsz forgalommal szemben haladó autókat, olykor 80-100 körüli tempóval?

Esetleg jelzem az illetékes kapitányság felé, hogy nézzenek ki néha a kollégák, mert ez hihetetlenül(!) közveszélyes.

2018. okt. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Senki nem egy forma, van aki egy betörésnél is elfordítja a fejét, de elmondhatja hogy legalább épségben hazaért a munkából, ezzel azt akarom mondani hogy ha nem lehet ténylegesen fellépni valamivel szemben akkor sokszor nem éri meg feleslegesen problémába keveredni.


Jobb helyeken és most direkt nem Amerika államait írom, ilyen viták úgy zárulnak hogy akinek nagyobb a szája annak ellenére hogy Ő csinálta a hülyeséget, simán egy pisztollyal találja szembe magát.


Meg is látszik az Európai társadalmon hogy szabad szájú a legtöbb ember, azokban az országokban ahol nem tudni mi van a másik pólója, kabátja alatt, meggondolja az ember hogyan fogalmazzon, ha jót akar.

2018. okt. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Azt elárulod, hol tanultál meg ilyen jól szöveget értelmezni?

Vagy legalább azt,hogy én hol írtam olyat,hogy olykor 80-90-el száguldoznak?Többes számban, és rendszerességgel.


Imádom a magadfajta Sherlockokat, a probléma,hogy "ő saccperkábé 80-100-al vágtatott"

Ettől függetlenül napi rendszerességgel jönnek be forgalommal szemben, 10-el,20-al vagy 30-cal.

Értem?

2018. okt. 17. 04:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!