Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha egy motoros elé, nyakmagass...

Ha egy motoros elé, nyakmagasságban kifeszítek egy damilt, az tényleg le tudja vágni a fejét?

Figyelt kérdés
Vagy ez csak egy legenda? Hiszen ha kicsivel lentebb vagy fentebb megy, akkor a teste simán elszakítja!

2018. okt. 17. 21:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

#6: Ne haragudj, de akkor iszonyat nagy szerencse, hogy még egyetlen motoros sem hajtott bele a damilotokba... Remélem most, hogy tisztáztuk mennyire veszélyes ez, soha többé nem csináltok ilyet!


Egyébként komolyan nem értem az ilyen embereket, hogy amikor kiteszik, akkor mi játszódik le a fejükben? Miért jó ez? A motoros rossz esetben meghal, de ha mégsem, akkor is totálkárosra törik a motorja, ami akár egymilliós kárt is jelenthet + ehhez hozzájön a védőfelszerelések ára is, amit cserélni kell az esés után. Ebbe nem gondoltatok még bele? Vagy azt hiszitek egy motor megvan 50 ezerből?

2018. okt. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
68%

sajnos nem legenda, én is hallottam már ilyen idiótákat, akik crossmotoros fiatalokon akartak ilyen módon bosszút állni. aztán fogalmam sincs, mi lett belőle, de igen, határozottan életveszélyes !!!és ha nem damil hanem vmi drótkötél, és nem szakad, gondolj bele, nem kell h levágja a fejét, ha a testénéél elkapja és borul egyet a szakadékba vagy bármi necces helyre, ugyanúgy lehet életveszélyes.


én egyébként ugyanezt hallottam agyhalott pecásoktól is, akik megelégelték, h a horgásztavukra jéárnak ki fürdeni fiatalok és az állatjai kifeszítettek a vízben damilokat ... ill. nemtom megtették-e, de ez volt sokáig a téma.


sztem ez simán gyilkossági kísérlet ....

2018. okt. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!