Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Laufenn téli gumi tényleg...

Laufenn téli gumi tényleg ennyire rossz?

Figyelt kérdés

Üdv.


Téli gumi vásárlás előtt állok és érdeklődtem pár gumisnál és egy komolyabb gumisnál.


A "mezei" gumisok azt mondták a Laufenn teljesen jó, de beszéltem egy városi komolyabb gumissal aki elég jó értékeléssel rendelkezik és ő azt mondta, hogy felejtsem el a Laufenn-t mert nagyon gagyi, 2018-as ADAC-on megbukott, nem ajánlott kategóriában van.

Ő a Taurust ajánlotta ha nem akarok sokat költeni a téli gumira, de azt mondta neki mindegy, ha Laufenn kell akkor holnapra megrendeli szóval ő ezen nem nyerne vagy bukna mert a két gumi kb. ugyan abban az árban van.


Most akkor kinek lehet hinni? :D

Taurus teszteket sajna nem találtam.

Laufennről olvastam pár dolgot, hogy 60-70km/h között nagyon hangos illetve csúszós.


2018. nov. 16. 19:35
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Megnézem majd a DOT számot is természetesen...


Hát azért inkább legyen Made in Spain mint Made in Thailand.

2018. nov. 17. 22:30
 12/13 A kérdező kommentje:

Na meglett a gumicsere 2 óra várakozás után :))))


2018 30.hetében gyártották és valóban Yokohama V905.

Made in Fülöp-szigetek :)


Remélem azért jó lesz, mindenesetre ezen a hazavezető 30-35km-en "próbálgattam" és szépen tapad, de majd nyálkás úton lesz meg az igazi tesztje.


Egyébként azért nem ajánlotta a gumis a Laufennt mert brutálisan kopik, ráadásul nekem hátsókerekes autóm van ami még jobban lekoptatja.

Ő azt mondta régóta gumis már és hallgassak rá, Laufennt ne vegyek :D

2018. nov. 18. 13:17
 13/13 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom... Nem én Laufenn gumit használtam egész télen, igaz annyira hű de sokat nem mentem vele, de... Nem csúszkáltam vele, halk volt, hóban meglepően jó volt, kopni sem kopott nagyon. Én lehet nyárinak is azt veszek egy Bridgestone Turanza után.
2019. aug. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!