Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Tegnap egy csapat rejtett...

Tegnap egy csapat rejtett erőforrás kiborult, mert megüresedett egy parkolóhely, én meg beálltam. Hogy reagálnátok le?

Figyelt kérdés

Bevásárlóközpont emeleti parkoló. Tele van az egész, egymásson állnak az autók. De egy kör után pont megüresedett elöttem egy hely. Beálltam minden extra nélkül. Szállok ki és hallom hogy egy lelakott szarból 8-an üvöltenek, hogy megbsznak, mert már órák óta itt kerülgetnek. Egyik ki is szállt a kocsiból mutogatni, a többi meg kiabált neki hogy "Ne csináld mert megint baj lesz". Persze megmondtam hogy húzzanak a fenébe, de hazudnák ha azt mondanám hogy nem voltam beszrva.


Ti ilyenkor mit gondoltok mi a helyes magatartás?

Főleg ha egyedül vagyok még hagyján, de ha mondjuk gyerekkel vagyok?


2018. nov. 20. 07:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
89%

Nekem egy autómosóba volt hasonló élményem. Egy paraszt trágyalével megszórta a haza felé vezető utamat, kb 1 km-en. volt olyan szakasz ahol kb 5-10 vastagon állt a kaki.

Akkor még nem sejtettem mi az, majd hazaértem kiszálltam és majdnem elhánytam magamat. Na ennyi lenne az előzmény. Oda értem a mosóhoz volt kb 10 autó előttem, 2 mosó helyhez. 45 perc sorban állás után, kb 5 perce vakarom a szart a kocsiról mikor jön a mögöttem lévő: jó lesz az má', már egy órája várakozik. ezt gyorsan lerendeztem: ha végeztem kiállok. aztán felszabadult a mellettem lévő hely és beállt. Utána egyből jött a következő kötekedő, ő elég buta volt, leoltottam aztán elkullogott. Megint kiürült mellettem a hely, beállt. a következő felháborodott egyén már 2 haverjával jött. Na ők már szinte meg akart volna verni, ha mertek volna. Nekik csak annyit mondtam: Na gyertek! és elengedtem a magasnyomású mosót. És szépen vissza ültek a kocsijukba. Itt azért meg kell jegyezni, 85 kg vagyok, és a kocsi jól takart mert már az elejét mostam. Ezt az izom tömeget kb 5 évnyi ju-jitsuval és 3 év kick boxal szedtem össze.

Egyébként a a tejes mosási időm max 15 perc volt, mint egy gépi mosóba. Még a kocsi teteje is vastagon trágya leves volt, gondolhatjátok hogy nézett ki az alja... még néhány hét kellett neki mire elment a szag is, pedig legalább 10x-er lemostam 2 hét alatt, ebből 2x gépi alvázmosással is!

2018. nov. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Elmagyaráztam volna, hogy:

Az X fős csapatból kiszállhat valaki, aki bemegy a boltba, a többi Y meg vagy köröz pár kört még a parkolóban, vagy arrébb keres helyet valahol, és SMS-ben meg leadja a drótot a boltban lévőnek, hogy hol vannak.

Ennyi.

2018. nov. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
26%
Tombol a rasszizmus, ilyet... emberek, a kisebbség tartja el az elitista arcotokat, éjt nap alá téve dolgoznak mindezért, szomszédom is kisebbségi ő 23 órákat dolgozik, jár ki külföldre meg itthon este is dolgozik mert reggel jön haza, perszd, hogy van új a8-as autójuk , én meg a napi 8 órámnal csak leshetem a kitartásukat, ugyanakkor meg lehet,hogy már jó ideje mentek volna bevásárolni, te meg egyedül volták 1 parkoló helyre.
2018. nov. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
"emberek, a kisebbség tartja el az elitista arcotokat" ...nemmondod. Köszönöm én eltartom magam, de akkor ezek szerint az én havi 500 ezer adómból már nem is kell senkinek segíjt adni. Fura, hogy mégis ennyit adózok.
2018. nov. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
#14 ...ja ezek a munkás cigányok meg nem adóznak, mert feketén dolgozik mind ...akkor végülis hogy is tartanak el minket?
2018. nov. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ha gyerekkel vagy félisten vagy mint a többi gyerekes és így már mindent szabad!
2018. nov. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
16-os. Nem azért írtam a gyereket mert több jogom lenne tőle. Csak nyilván hogyha gyerekkel vagy olyan családtaggal van az ember akire egy balhé esetén külön oda kell figyelni, hogy ne bántsák. Akkor még rosszabbak az esélyek mint egyedül. Ha sokan jönnek akkor a gyerekkel elfutni sem lehet.
2018. nov. 29. 21:27
 18/18 anonim ***** válasza:

Nem véletlenül írtam a félistenséget mert a gyerek sokminden alol mentesít!

Megfigyelésem alapján állapítottam meg, és hát ha előkapod a kölköt akkor ezt is megúsztad volna!


Semmi gond ezzel ha összebhaszok én is egyet biztos így fogok viselkedni..


Ez olyan mint amikor látsz egy bugyuta amerikai filmet amiben túszokat ejtenek és közli a paraszt jenki hogy én amerikai vagyok nehogy bántsatok!

2018. nov. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!