Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Te mit csinálsz mikor autópály...

Te mit csinálsz mikor autópályán előzől egy tömött kamionsort és jön egy bmw-s majd vadul villogtat és beáll mögéd 2 méterre?

Figyelt kérdés

-Felkapcsolod a hátsó ködlámpát?

-Bekapcsolod az ablakmosást?

-Hirtelen befékezel?

-Lelassítasz?

-Becsicskulsz és felgyorsítasz 160-170-re hogy ne zavard annyira őt?

-Becsicskulsz és bevágsz 2 kamion közé majd hirtelen lefékezel 90-re, ezzel az életedet kockáztatva?


2018. nov. 29. 12:43
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
18%

Az igen. Akkor én ezek szerint "becsicskulok".

Nem tudom, az miért nevezhető annak, ha nem akarod feltartani a másikat, sem balesetveszélyes szituációt előidézni. Na mindegy is.

Én ha tehetem fékezés nélkül, kihúzódok két kamion közé és elengedem. De nyilván nem fogom veszélyeztetni magam mások hülyeségei miatt.

Ha nem tudok behúzódni, rágyorsítok kicsit, majd ha szabad a külső sáv, kimegyek. Nem szeretek feltartani másokat, de ezáltal én is elvárom ugyanezt. Hozzáteszem, én "csak" 140-el szoktam menni, de így is vannak akik bejönnek elém és 110-el próbálnak előzni, na azt nem szeretem. Várja már meg, amíg elmegy a gyorsabb, aztán tökölhet. De a belső sáv szerintem még mindig a gyorsabbaknak van fenntartva.

2018. nov. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
75%

Nem érdekel, mit csinál. Befejezem az előzéstaz eredeti tervenek megfelelően.


Aki farokhosszabítónak éli meg az autópályán zúzást a hitelre vett, használt böcijével, annak ennyi siker van az egész életében. Szegényke.

2018. nov. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
62%
Kielőzöm a sort és jobbra besorolok. És elkönyvelem, hogy megint egy bunkóval találkoztam.
2018. nov. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
61%

Ha 160-170nel jön akkor még nem ér utol, szóval nincs gáz :D


( csak vicceltem )


Nem igazán érdekel, ha a saját tempómban nem tudok kisorolni előle normálisan ( általában azért trafihatár környékén autózok) akkor megvárja amíg befejezem.

2018. nov. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
53%
Egy ideig nem foglalkozok vele, aztán ahogy van egy icipici hely, lehúzódok, majd rögtön visszavágok mögé, és akkor én villogok neki, hogy menjen már, miért nem megy, hiszen csak 20 másik autó van előtte.
2018. nov. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
43%
Max. 150-el tudok menni, így hajtom a szekeret a legközelebbi helyig, amibe normálisan beférek, majd elengedem a "rettentő fontos" egyént.
2018. nov. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!