Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Nyári gumi 0 fok felett...

Nyári gumi 0 fok felett használható?

Figyelt kérdés
Nem fogom lecserélni a téli gumit erre a 3 hónapra, mert 1-2szer használnám mikor kimennék a telkemre. Ezt 1-2 alkalmat pedig bármikor megtudom tenni, úgy is lesz még télen 0 fok felett a hőmérséklet, most is 5 fok van.
2018. dec. 5. 11:23
1 2
 1/18 dirtboy ***** válasza:
100%
akkor ezt meg is beszélted magaddal
2018. dec. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Nincs mindig teljes sötétség, lehet csak félhomály, de időnként még a nap is kisüt...

Tehát úgy csinálod, ahogy akarod, de mi a kérdés?

A nulla fok nem a tél mértékegysége.

2018. dec. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Most csak megerősítést vársz ugye,hogy lesz az úgy??!!!

Mert azt közölted,hogy nem fogod a nyárit lecserélni..

Alap esetbe én sokkal jobban örülnék,ha téli gumi lenne rajta,különösen akkor ha neked a nyári miatt nem sikerül időbe megállnod mögöttem.Meg úgy alapba bárki mögött,mert sokan közlekednek még és kicsit hosszabb lesz a fékutad.

2018. dec. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

A kérdésem:


"Nyári gumi 0 fok felett használható?"

2018. dec. 5. 11:43
 5/18 anonim ***** válasza:

Miért kérded, ha már úgyis eldöntötted?

Használni fogod, mert szerinted az úgy jó. És ha neked jó, akkor nem fog senki sem meggyőzni arról, hogy nem így van. Egyébként pedig még 5 °C-ban is eléggé gyenge a nyári gumiabroncs tapadása az üzemi hőmérsékletéhez képest, de ez neked nem jelent gondot.

2018. dec. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
miért használnám ha nem lenne jó? Ezért kérdeztem meg, hogy használható. Ha nem lehet akkor ne m használnom.
2018. dec. 5. 11:49
 7/18 dirtboy ***** válasza:

így van,édes mindegy mit írunk,ha azt írom hogy nem használható akkor is be fogsz ülni és lemész a telekre mert hát telek az van csak még egy szett felni nincs a téliguminak hogy át dobd a kocsi alatt télen.


amúgy érdemesebb 4hónapnak számolni mert utóbbi években a márciusi időjárás is megfelel télnek.

2018. dec. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 dirtboy ***** válasza:
90%

lehetni lehet mert törvény nem tiltja,nem büntetnek meg érte ha télen nyári gumit használsz. amég száraz az út addig oké,de havas úton ne indulj el vele.

lassan 2éve hogy a mostani kocsim vettem,pesten januárban,nyári gumival adták. rittig hogy akkor volt az egyik legdurvább havazás 2016.01.13. kis híján törtem össze csak párszor,volt hogy emelkedőn nem bírt felmenni csak lendületből.

autópályán 90nél néha kigyulladt a kipörgés gátló lámpája.

úgy hogy hóban,nyárigumival még telekre se inkább.

2018. dec. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 dirtboy ***** válasza:
/elírtam 2017 volt az a 16/
2018. dec. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nincs értelme a kérdésnek.
2018. dec. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!