Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Magyarországon, miért nincs...

Magyarországon, miért nincs olyan vezetési kúltúra, mint nyugaton?

Figyelt kérdés
A piros lámpánál nem indul el, aztán megy 30-al, ha megelőznéd, kivág eléd, főútra szétnézés nélkül eléd kanyarodik, majd totyo előtted, hogy nem tudsz haladni(akkor nem ért volna rá?). A belső sáv megszűnt előzésre nem lehet használni mert már kilométerekkel előtte besorol, ha majd jobbra fog menni. Gondolom ismeritek mi folyik itt.
2018. dec. 12. 23:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
68%
Idióták vagyunk, mert mi voltunk már "nyugaton" és le merjük írni, hogy ott is előfordulnak ezek a dolgok? Hát jó, akkor ülj csak a fotelben a számítógép mögött és álmodozz a "nagy nyugatról", ahol minden jobb...
2018. dec. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%

Én kezdő vezetőként meglepődve tapasztalom, hogy figyelmesebbek az autósok mint vártam.


Az a baj, nem tudhatod ki ül a volán mögött, fáradt, ideges, figyelmetlen. Vagy csak kezdő mint én. Sajnos nekem sok kimaradt a vizsga után gyakorlatilag hónapokig nem vezettem, így most szinte újra kellett tanulnom. Nem mondom, csinálok sajnos hülyeségeket, apró figyelmetlenségek amik mégis veszélyesek (benézett jobbkezes utcák például).


Viszont azt látom, hogy nem másznak a seggembe, nem dudálnak le kisebb bénázásoknál. Vagy besorolásoknál, kikanyarodásoknál is relatív előzékenyek és igyekszem én is az lenni.

2018. dec. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
29%

Nehogy azt hogy a németeknél olyan hűde jó a vezetési kúltúra. AZ megteszi a buznyák hogy megelőz be vág elébed és mutatja hogy mennyivel szabadna menni.

Talán a hollandoknál sokall normálisabban vezetnek.

De a legjobb a skandináv országokban, ott mindenki nyugodt türelmes.

2018. dec. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!