Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Kéne nekem tanulni ezt a kreszt?

Kéne nekem tanulni ezt a kreszt?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, most csinálom az e-learninget. Eddig megcsináltam 3 modult. Az első kettőt normálisan. Majdnem elaludtam. A 3.-ba belese olvastam, csak végig tekertem, hogy gyorsan megcsináljam a modul záró tesztet.. és ki gondolta volna 100% az is...


Tudni kell rólam, hogy 14 éves korom óta autób#zi vagyok...


Szerintetek van értelme tovább csinálni?



2019. jan. 9. 04:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
80%
Megint egy 16 éves megmondóember :)
2019. jan. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Te meg nagyon vagány vagy, hogy lenézed a fiatalabbat!! Veréb
2019. jan. 10. 12:45
 13/14 anonim ***** válasza:
Aki lepontozta a #8-as válaszomat, azzal közlöm, hogy 15 év alatt több tízezer kilométert vezettem le eddig és soha, semmilyen balesetben nem volt még részem és nem is voltam okozója. Annak idején még talán tankönyv sem volt, 100%-ban a KRESZ gyakorlóprogram kérdéseiből tanultam meg mindent.
2019. jan. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én is egyetértek, vezetni autópályán a legunalmasabb. Főleg itthon.

Aztán vannak azok a balesetveszélyes kretének, akik össze-vissza padlógázt nyomnak, beintenek mindenkinek, csak hogy 1 autót megelőzzenek amikor látni, hogy sor van előtte, meg útszűkítés, nem jut előrébb, de neki előzhetnékje van...

Sok a szervdonor az autópályákon, csak másból ne csináljanak azt.

2019. jan. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!