Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Milyen könyvből érdemes...

Milyen könyvből érdemes kreszt tanulni?

Figyelt kérdés
Még nem irakoztam be iskolába, majd csak év vége felé fogok. Csak szeretném elkezdeni a kreszt előre tanulni, hogy ne akkor keljen mindent.

2016. aug. 5. 21:35
 1/6 anonim válasza:
100%
Általában már ott cd t adnak, egyszerűbb mint könyvből, van próbavizsga program benne meg sok más. De azt csak az autósuli ad azt hiszem
2016. aug. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Cipőt a cipőboltból, KRESZ-t a KRESZ könyvből!

[link]


Bár nem a legjobb előre tanulni az esetleges téves értelmezések miatt.

2016. aug. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

Transport media - Kresz tankönyv autóvezetőknek, motorosoknak. Ebből azt hiszem a 2015-ös van. Benne van műszaki, kresz, és még az elsősegély is.


Vagy pedig Kotra Károlynak a Kresz könyve, abból is az újabbat keresd.


Ez mind a kettő jó.

2016. aug. 6. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm SZépen a segítséget.


Kedves Második!

Addíg még okés volt, hogy Kresz könyv és valami fríss, de ahogy szétnéztem neten, ebőbl is van nem csak 3 féle.. Így az érdekelt, hogy ki kitől ajánl. Mondjuk már, elég fáradt voltam, amikor írtam, így lehetett volna érthetőbb a részemről is. (Plusz megjegyzés: A tanárok is megválogatják, hogy milyen könyvből tanítanak, nem elég csak annyi nekik, hogy Biológia vagy Irodalom könyv.)

2016. aug. 8. 12:07
 5/6 anonim ***** válasza:

"Kedves Második!

Addíg még okés volt, hogy Kresz könyv és valami fríss, de ahogy szétnéztem neten, ebőbl is van nem csak 3 féle."


Nos nem véletlenül linkeltem be a naprakész jogszabályt! Ha méltóztattál volna beleolvasni, nem csak háborogni, akkor magadtól is rájöttél volna, hogy mindig az a legfrissebb!

2016. aug. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Èn az interaktív kresz könyvből tanultam + megvettem vizsga előtt az e-titánt:)
2016. aug. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!