Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ez igaz hogy a figyelmeztető...

Ez igaz hogy a figyelmeztető jelzést használó gépjárműnek nem kell elsőbbséget adni?

Figyelt kérdés

2019. márc. 1. 23:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
62%

Tényleg ennyi fogyatékos írogat ide?


Kérdező: az egyetlen helyes válasz: a figyelmeztető jelzéshez nem tartozik semmi többlet jog. Ugyanúgy kell vele szemben viselkedni, mint bármely más járművel.

2019. márc. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
35%
Kedves felpont ÓZ! Mielőtt másokat fogyatékosnak minősít, olvassa el újra a kérdést, de egye-fene segítek értelmezni: A kérdésben az volt az állítás, hogy a figyelmeztető jelzést használó gépjárműnek nem kell elsőbbséget adni.
2019. márc. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
34%

Én csaj vagyok, nem ilyen bölcs férfiak, mint ti. Azért megértettem a kérdést, s csak a kötekedők ragaszkodnak a betű szerinti pontossághoz. Ők nyilván a vonatra is fellépnek, s nem felszállnak.


Nem, a figyelmeztető jelzéshez nem tartoznak extra kiváltságok.


Azért a kérdező is ide tolhatná a képét!

2019. márc. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
87%

A kérdés ez volt:

"igaz hogy a figyelmeztető jelzést használó gépjárműnek nem kell elsőbbséget adni?"


Erre jött egy ilyen válasz:

"a figyelmeztető jelzéshez nem tartozik semmi többlet jog"

Ezzel csak az a gond, hogy az elsőbbség meg nem adása nem többletjog kérdése (azt eleve tudjuk, hogy nincs többletjoga), így ez nem válasz a feltett kérdésre.


Vagy csak én és az előző oldalon lévő lepontozott sorstársaim ennyire h.ék, nem tudom...

2019. márc. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!