Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha engem nem engednek ki...

Ha engem nem engednek ki akkor én miért engedjek ki másokat?

Figyelt kérdés
Egy D betűs jól ismert futárcég kisteherjét vezetem és úgy érzem mintha mindenki szivatni akarna. Mikor sávot akarok váltani akkor a a másik sávban lévő autó direkt rágyorsít hogy nehogy beférjek elé. Ha pedig be van dugulva egy forgalmas út és én a mellékútról szeretnék kikanyarodni jobbra kisívben akkor hótziher hogy senki sem fog kiengedni, ott szobrozhatok 10 perceket.
2019. márc. 7. 12:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hozzá lehet állni ilyen kicsinyes módon is, ezt is teszik sokan, azért is olyan a közlekedés itthon, de főleg Bp-n, amilyen. De lehet azt is hogy leszarod az egészet és nem hagyod a saját viselkedésed és hozzáállásod mások által befolyásolni. Én pl. ezt teszem és kösz jól vagyok.
2019. márc. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
Nem sokan nem szeretik a teherautókat maguk előtt, zavarja a jó láthatóságot, nem látod az előtte lévő forgalmat, így nehezebb dinamikusan, de defenzíven vezetni.
2019. márc. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Mielőtt nagyon felhúzod magad ezen, mérd majd le, hogy valójában mennyi. A legritkább esetben kell 60 másodpercnél többet várni ilyen szituációban
2019. márc. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
58%
Azért csinálom én, hogy a futárokat nem engedem ki mert egyszer elállták a bejáratot és lemaradtam a Szulejmánról. Én nem fogok kiengedni ilyeneket, az elsöbbség az enyém!!!
2019. márc. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%
Teherautót vezetsz, alap, hogy türelmesebbnek kell lenned. Ha ennyin felidegesíted magad, akkor szvsz ez a munka nem neked való.
2019. márc. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Sokan vezetnek (élnek) ilyen mentalitással az országban, miszerint dögöljön meg a szomszéd lova is.
2019. márc. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%
Attól, hogy más nem segítőkész, te miért ne maradhatnál az? Csak jobb ember leszel, ha felül tudsz emelkedni mások kicsinyességén.
2019. márc. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
43%

Mert neki megalázó, ha valakit maga elé enged!

Én már azon vagyok, hogy kormánymozdulattal együtt teszem ki az index, így nincs ideje rágyorsítani.


Múltkor úgy jártam, hogy kitettem az indexet és vártam, hogy beengedjenek.

Erre okoska padló gázzal rágyorsít, majd mellettem lelassítva jön, és gúnyosan nézeget át az én autómban.

Nekem az az érzésem, hogy a csávó ettől kielégült...

:-)

2019. márc. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
58%
Ne csodálkozz, a kollégáid miatt viselkednek így veled. Én a futáros kisbuszoktól jobban óvakodok, mint a taxisoktól, mindkettőt életveszélyes fajzatnak találom. Ne vedd magadra, és ne haragudj a véleményem miatt, de sokan így gondolják, hidd el.
2019. márc. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
58%

Érdekes pedig kisteherrel szemben kedvesebbek az autósok. Én imádok vele járni Budapesten kicsit 1 éve megtortek és hiába még csak 100e Km van benne meg betetlapot kaptam nem csinaltatom meg.


Emberek kedvesek látják hogy sérült és még pár horpadas nem számít beengednek eleve nagyobb autó attól félnek, teljesen tökéletes budapesti autó egy ilyen.

2019. márc. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!