Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Megállnátok számonkérni...

Megállnátok számonkérni valakit azért mert belegyorsít az előzésbe?

Figyelt kérdés

Lakott területen kívül mentünk 70-el, egy Opel Astra ment elől, mögötte egy amerikai terepjáró, és én.

A terepjáró elkezdett előzni, az Opel pedig gyorsított amikor mellette volt.

Nem olyan látványosan gyorsított bele, de látni lehetett, jó ideig ment mellette a terepjáró míg nem lepadlózta és akkor könnyedén meg is előzte az Opelt.

Visszasorolt elé, és fékezett, megálltunk.

A terepjáró vezetője kiszállt a főút közepén, az Opelos magára zárta a kocsit, ráordított a terepjárós,hogy húzd le az ablakot.Ez megtörtént, kb 7-8 másodpercig magyarázott a terepjárós, elég fenyegető testtartással, de nem történt tettlegesség.Utána mindenki ment tovább.

Nem húzódtak félre, mindenki megállt mögöttük.


Szemből egyébként senki sem jött, illetve messze volt nagyon.(belátható út volt)


2019. márc. 19. 17:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem. Nem vagyok idegbeteg. Ennél súlyosabb "vétkeken" se húzom fel magam.
2019. márc. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%
Az is megér egy misét, hogy miért tartotta fel a forgalmat 70el..
2019. márc. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
25%

Nem. Én ilyenkor kirakom az indexet és elkezdek kihúzódni a külsőbe, mintha ott sem lenne a paraszt. Eddig még mind a fékbe taposott.

Tudom, egy fäsz vagyok.

2019. márc. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
Én a béke híve vagyok, ezáltal sosem állok meg veszekedni idegenekkel, emiatt ritkán is kerülök ilyen szituba. Viszont az egyik legidegesítőbb dolog, illetve veszélyes is, az az, ha az előzött gyorsítani kezd. Az ilyet mind utálom, ezért a magam módján büntetem őket: direkt közel megyek hozzájuk (enyhe leszorítás), és minél hamarabb bevágok eléjük, aztán elveszem a gázt. Általában észreveszik magukat. Ezután megyek tovább békével, padlógázzal.
2019. márc. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
Én nem vagyok az értelmetlen erőszak meg önbíráskodás híve. Egyrészt semmi értelme, másrészt attól mert más hülye én még nem fogom őt és másokat veszélyeztetni. Van hogy oda dudálok, vagy oda mutatok "mi a f..sz" arckifejezéssel, de nem jó az ha elborul az ember agya.
2019. márc. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
Nem, de utána vennék egy kamerát előre-hátra.
2019. márc. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

3-as és 4-es!

Azt tudjátok, hogy ha előzés közben van valami gebasz, mindig az előzést végrehajtó a hunyó?

2019. márc. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
Nem feltétlenül. Az előzöttnek nem szabad gyorsítani, ha előzik.
2019. márc. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért állnék meg pofázni neki? Azzal megoldódik a probléma? Ugye, hogy nem.
2019. márc. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
43%

"Azt tudjátok, hogy ha előzés közben van valami gebasz, mindig az előzést végrehajtó a hunyó?"

Nem. Tilos az előzést bármilyen módon akadályozni. Mondjuk azt tudtad, hogy ha meghalsz, akkor mindez tökmindegy lesz? ;)

2019. márc. 20. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!