Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mi a véleményetek róla?...

Mi a véleményetek róla? Hallottatok ilyenről?

Figyelt kérdés

Leszeretném rakni a jogsít. Neten nézem a különféle véleményeket.

Például a Csiga vér autosiskoláról sok panaszt hallok. Állitolag olcsó de nagyon a pénzre mennek. Sőt olyat is hogy lelehet őket fizetni.Szoval megy állitolag a fekete biznisz ott. Meg az oktatok is eléggé otrombák. Persze ez kering roluk azért is kerdezem hát ha estleg köztetek van aki ismeri ezt a sulit és megosztaná a tapasztalatait.


2019. ápr. 4. 17:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Éppen ezért tájékozódj sok intézményről, mielőtt döntesz.

Ez csak magán vélemény, de annyira rossz image egy autósiskolának ilyen csigás nevet adni, mivel a csiga a lassúság szimbóluma, nekem nem a megfontolt autós képét vetíti előre, hanem az ilyen 90es úton is 50nel tötymörgő, határozatlan, tetvészkedő, gyökkettővel kanyarodó idiótákat.

Az agglomerációban, negyed órára a városhatártól vannak jó oktatók. Pl Veresegyházon Tóthné Ági.

2019. ápr. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Csigánál az elméletet csináld, az jó, utána úgyis elmész, mert nem kapsz oktatót, mivel azon az áron senki sem vállal, csak 10+ hónap múlva.

Nekem nem volt sürgős, de így sem régi áron oktattak, de legalább nagyon jó fazont kaptam.

Korrupció: Budapesten a vizsgáztatók kb 85%-a korrupt.

2019. ápr. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!