Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Zebrán beszélgető gyalogosok....

Zebrán beszélgető gyalogosok. Felétek is rendszeresen előfordul?

Figyelt kérdés

Gyalogosként átkozottul zavar, hogy nem tudok normálisan átmenni a zebrán, mert a beszélgető emberek vagy csigalassan mennek át, vagy meg is állnak. Vagy a zebra előtt közvetlenül állnak meg, hogy még véletlenül se tudjak a járdára fellépni. Nekem így idő kikerülni őket. Még jó, hogy nem ütöttek el miattuk.


Csak az én kisvárosomban gyakori ez, vagy ti is sokszor láttok ilyet?



#közlekedés #zebra #gyalogos #közlekedés veszélyeztetése
2019. jún. 9. 21:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
12%

Most vagy sajnálni kell téged, hogy ilyen apróságokon idegeskedsz vagy irigyelni kell, hogy csak ennyi problémád van.

Kerüld ki őket ember...

Ha nem egyedül vagyok nyilván én is beszélgetek azzal akivel megyek. Ha meg nem férsz el utat kérsz vagy kikerülöd...

2019. jún. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kikerülöm persze, de mikor már a 100. alkalommal ütnek el majdnem, akkor azért felmegy bennem a pumpa. Időt vesztek, ha őket kerülgetem. Ha szólok, nem engednek ám el.
2019. jún. 9. 21:36
 3/11 anonim ***** válasza:
11%
Gondolom nagyon kell sietni akkor, hogy azt a rengeteg időt amit a gyalogosok kikerülésével vesztesz behozd. A nap végére már lehet, hogy 30mp késébe leszel emiatt. Amúgy Tokyoban élsz hogy ekkora a gyalogos forgalom? Nem tudom elképzelni, hogy Budapesten akkora forgalom lenne, hogy zöld jelzésnél elüt majdnem a kocsi, mert nem tudsz átérni...
2019. jún. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem úgy értettem hogy beszélgetve mennek át, hanem MEGÁLLNAK pofázni.
2019. jún. 9. 21:40
 5/11 A kérdező kommentje:
Még mindig nem érted. Amikor jönnek felém az autók nem kis sebességgel, akkor marhára nem mindegy hogy át tudok menni, vagy kerülgetnem kell az idiótákat. Persze engem ütnének el, nem őket.
2019. jún. 9. 21:42
 6/11 anonim ***** válasza:
11%
A zebrán miért ütne el bárkit is a kocsi, ha tele van beszélgető és nézelődő emberrel. De mi amúgy se tudunk ezzel mit csinálni, nincs ráhatásunk. Legyél mogorva, ideges és üvölsd le a fejüket ha neked ez hiányzik.
2019. jún. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát lehet azt kéne, akkor legalább félreállnának előlem. :D
2019. jún. 9. 21:49
 8/11 anonim ***** válasza:
21%
Valószínűleg az egész világ jobban járna vele, ha egy kicsit még feltartanának!
2019. jún. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát kösz. :D
2019. jún. 9. 22:00
 10/11 anonim ***** válasza:
66%
Én Budapesten élek, nem sok ilyen szitut làtok. De igazából a zebrán neked van elsőbbséged és ha már előtted is mennek át és te is màr rég megkezdted az átkelést, hát nincs olyan idióta autós, aki ne venné észre, mi is a helyzet. Hidd el, ott a lába a féken addigra és a kormányon a keze.
2019. jún. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!