Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha a rendőr meglátja hogy...

Ha a rendőr meglátja hogy átmegy valaki a fénysorompón mikor az pirosra vált akkor utána megy az embernek vagy majd levélben értesítik a szabálysértésről?

Figyelt kérdés
2010. júl. 8. 13:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Miután elment a vonat, utánamegy.
2010. júl. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.
2010. júl. 8. 13:51
 3/9 anonim ***** válasza:
megbünteti a vonatot merz zavarta az autóst a közlekedésben
2010. júl. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ugye? Én is így gondolom!
2010. júl. 9. 19:06
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát ha nem megy utána,akkor elég nehéz lesz levélben értesiteni szerintem.
2010. júl. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Gondolom a rendszám alapján.
2010. júl. 10. 15:45
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha felvétel készült róla, akkor nem megy utánad, majd kapsz levelet 100 ezres bírságról. Ha nincs felvétel, akkor utánad is mehet, ha még el tud kapni biztonságosan, de ha nem készített felvételt és nem is állított meg akkor megúsztad, viszont az életeddel játszottál elég rendesen.
2010. júl. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Áthaladtam a vasúti átjárón mentem egy pár métert és mikor belenéztem a visszapillantóba akkor láttam hogy pirosat jelez.Ezért gondolok ilyesmire hogy átmentem.Épp a fogászatról jöttem fel volt dagadva a fél arcom sajnos a kedves családomból senki nem volt hajlandó elvinni.Köszi a válaszokat.
2010. júl. 13. 16:38
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha gyalog ment,nincs rendszám:)
2010. júl. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!