Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Zebrán majdnem elütött egy...

Zebrán majdnem elütött egy autó egy férfit, az autós nyomta a féket de amint elkezdett csúszni az autója a forró aszfalton látta hogy megáll a zebra közepén a gyalogos inkább nem állt meg. Érdemes felírni a rendszámát?

Figyelt kérdés

2019. jún. 14. 18:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha már megtörtént az eset, akkor nem mindegy, hogy felírod-e a rendszámát, vagy sem? Egyébként pedig mit érnél el azzal, ha felírnál magadnak egy rendszámot?
2019. jún. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szólni a rendőrségnek esetleg, ha érdemes.
2019. jún. 14. 18:36
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
És mit akarsz nekik mondani? Hogy majdnem elütött valakit? Ezzel mit kezdjenek? Arról nem is beszélve, hogy letagadja és mit csinálsz?
2019. jún. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ezért érdeklődtem, volt fent kamera egyébként.

Minap láttam pont egy cikket hogy egy ugyanilyen storyért 5hónapra bevonták egy autós jogsiját, igaz ott a helyszín után nemsokkal fogták meg.

ezért a kérdés hogy érdemes e ezzel foglalkozni, mert a gyalogos láthatóan megijedt, kiabált az autó után.

2019. jún. 14. 18:47
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Őt csak azért tudták elkapni mert a rendőrök ott voltak. Mint mondtam, itt nálad csak simán letagadja, hogy nem ő volt a kocsival hanem valaki más. Azt meg nem köteles elmondani, hogy ki.
2019. jún. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Beviz Elek ***** válasza:
100%

Ha van egy haragosom akinek tudom a rendszámát, mi van ha besétálok a rendőrségre és azt mondom hogy majdnem elütött valakit?


Na, pont ezért teljesen felesleges pazarolnod az idődet.

2019. jún. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Csak itt ugye több autó látta, a szembelévő autó is megállt. Viszont ő nem, valószínű ahogy elkezdett csúszni a kerék a satufékre inkább továbbment hogy ne legyen belőle tömegszerencsétlenség. Hagyjam akkor inkább?
2019. jún. 14. 19:50
 8/11 anonim ***** válasza:
88%
Mindenképpen jelentsd be. Ha akarod azt is bejelentheted hogy 10 éves koromban lepisáltam a lámpaoszlopot.
2019. jún. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Elütötte? - Nem ütötte el.

Történt bármilyen szabálysértés? - Történt (feltehetően gyorshajtás + elsőbbség meg nem adása).


Be tudod bizonyítani, hogy szabálytalanság történt? - Nem tudod.

Megsérült valaki? - Nem sérült meg senki.


Akkor ezek után szerinted mit kezdjen vele a rendőrség?

2019. jún. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Alex Fly ***** válasza:
83%
Ha -ahogy említetted- több gépkocsivezető is látta az esetet, akkor a rendszám mellé nyilván felírtál pár kontaktotb akik adott esetben hajlandóak tanúskodni. Ezzel már elmehetsz a rendőrségre...
2019. jún. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!