Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért szeretnek az emberek...

Miért szeretnek az emberek egymás mellé parkolni? Hogy nehezebb legyen a kiállás?

Figyelt kérdés
Már nem egy párszor fordult elő, hogy üres volt a parkoló háromnegyed része, én direkt olyat kerestem, hogy senki se legyen ott a közelben, pl jobbra 8 férőhely, balra 9, erre jött két másik, és csak azért is mellém álltak.
2019. júl. 16. 08:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
56%
Mi ebben a baj?? Nem tudsz tolatni??
2019. júl. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
66%

Én se szoktam elmenni a parkoló üres részébe. Általában a bejárat közelében áll mindenki. Egyébként meg miért nehéz a kiállás, ha állnak melletted????

Sok helyen, ahol nincsenek normális felfestések, ott meg azért állnak egymás mellé, mert úgy lesz szabályos a sor és nem össze-vissza állnak.

2019. júl. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
Mert benne van az emberekben, hogy a magányosan parkoló kocsit előbb felnyomják az alkalmi tolvajok, mivel ott kevesebb eséllyel bukkannak fel váratlanul a tulajok. Nem kell annyifelé figyelni. Ha egy rakáson van 20 kocsi, akkor bármikor felbukkanhat ember aki megzavar.
2019. júl. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Újabb EGO, aki azt hiszi, az áruház és a parkoló csak neki épült, és bárki más, aki nem ő, csak azért lehet jelen, hogy őt idegesítse. Ideértve az árufeltöltőket is, akik szükséges rosszak, és legalább van kitől megkérdezni, hogy hol van a szeme előtt lévő polcon található felesleges kacat...
2019. júl. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
3%

Gondolom a kérdező is olyan mint én, pl enne az autóban, erre beáll mellé a préri közepén egy akárki, és ott bámulja, ahogy zabálok.

Vannak, akik magányra vágynak, nem a másik képét bámulni.

2019. júl. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor én egyedül vagyok, aki mindig elmegy a parkoló távolabbi üres részébe? Nem azért mert nem tudok be vagy kiállni ha parkolnak mellettem, de ígyegyrészt valóban kényelmesebb, másrészt nem nyitják rá az autómra az ajtót, nem húzzák meg mikor centiznek mellettem. 2 perc sétába pedig nem halok bele a bejáratig.
2019. júl. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Ha a kérdező mellé mindig odaparkolnak, akkor ő sem a parkoló távoli üres részébe áll, hanem oda, ahova a legtöbb ember. Szóval nem tudom, min lepődik meg.

Ha vásárolok, akkor viszonylag közel állok, ahol van hely. Nem az ajtóba, meg nem szabálytalanul, de a viszonylag közeli első szabad helyek egyikére.

Ha várakozok, ha eszem (amit már írtak) akkor a legtávolabbi részbe. Nem is szoktak mellém állni, csak ha más is várakozni jön oda. Vagy ha tele van az egész parkoló, kisebb parkolóknál.

2019. júl. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Beviz Elek ***** válasza:

#7

Nem vagy egyedül, én sem szeretem ha rányitják az ajtót és inkább messze állok meg a bejárattól. Plusz pont ha a legszélén van, ráállok a padkára minél messzebb a túloldali vonaltól.

2019. júl. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
9: Ez sem segít mindig. Én már nagyon sokszor jártam úgy, hogy kiálltam a szélére, egy csomó hely volt a másik oldalamon. Aztán rámálltam. Simán átjöttek a vonalon :D Aztán alig fértem be az autóba :D
2019. júl. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
95%

Van felfestés? Mert ha nem, akkor civilizált helyeken érkezési sorrendben, szorosan egymás mellé állva töltik fel a parkolót, így fér el a legtöbb autó.

De ha van is felfestés, könnyebb úgy parkolni, hogy a melletted állóhoz igazodsz, mint ha a semmi közepén kell a csíkok közé egyenesen betalálni.

2019. júl. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!