Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha nálunk jobbra tartási...

Ha nálunk jobbra tartási kötelezettség van, akkor a fordított közlekedésű országokban balra tartási kötelezettség van?

Figyelt kérdés
2019. júl. 22. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Így van
2019. júl. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon okos vagy!
2019. júl. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%

Nem feltétlenül. USÁ-ban például jobb oldali a közlekedés és nincs jobbra tartás, megy mindenki a maga sávjában.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=261&v=3qS2inHv5EQ


Indiában meg hiába bal oldali a közlekedés, mindenki megy amerre lát.

2019. júl. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Torokben sokat vezettem a 80 as evekbe.Az maga volt az oskaosz.Ha betartottak volna a kresx megbenult volna Isztambul.

Hamar kiismertem es nem volt semmi problemam.Az volt a szabaly hogy te mehetsz tokon- pasxujon keresztuld e az a mogotted levo problemaja, csak te ne menj neki ax elottedlevonek.Akkoriban annyi auto volt, hogy lefedtek az utfelulet 80 %-at es a forgalom a megmaradt 20 % - on folyt zavartalanul es alig volt baleset.Figyeltek es dudaltak egymasra.Neha azt hittem, hogy egy egesz zenekar jon mogottem!

2019. júl. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!