Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Melyik a legmegfelelőbb jegy...

Melyik a legmegfelelőbb jegy a számomra? (Budapest)

Figyelt kérdés

Kb. 1 hetet szeretnék eltölteni Pesten, de mivel nincs kocsim, ezért tömegközlekedést kell használnom.

Nézegettem a bkv honlapját, de a sok bérlettípus között (így elsőre) bezavarodtam 1 pöppet. :) Azt akarom megkérdezni, hogy nekem melyik bérlet vagy jegytípus lenne a legjobb? (diák vok, vidéki és sokat utazok majd!:P)Előre is köszi...


2010. júl. 11. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:
inkább válts havi diákbérletet (3850), mert a hetijegy(4600) még annál is drágább:S
2010. júl. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi!!

télleg ez így jobb:)

2010. júl. 11. 17:22
 3/5 A kérdező kommentje:
Naa de az nembaj h Kecskeméti vagyok és nem pesten tanulok? Szal h attól én kiválthatom" a diákbérletet?
2010. júl. 11. 17:24
 4/5 anonim válasza:
Igen,kiválthatod!Csak legyen nálad diákigazolvány, az mind1 hogy hol laksz, vagy hogy hol tanulsz!
2010. júl. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké, köszi.
2010. júl. 11. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!