Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Pécs - Budapest BUSSZAL ....

Pécs - Budapest BUSSZAL . Mennyi idő lenne az út és mennyibe kerül a jegy? (a diák és a teljes árú? )

Figyelt kérdés
Aki esetleg szokott Pécs és Budapest között utazni és tudna segíteni, annak megköszönném!
2010. ápr. 1. 13:14
 1/5 anonim ***** válasza:

menetrend:

[link]

díjszabás:

[link]

a távolság: 237 Km.

Teljes árú jegy: 3 890 -Ft.

50% = 1 950 -Ft.

90% = 390 -Ft.

2010. ápr. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ide: [link]

be kell írnod az induló állomást (Pécs) és a cél állomást (Budapest) azt hogy mikor akarsz utazni (dátumot értelemszerűen kijelölni) és a keresésre kattintani. Ekkor megkapod az adott nap érvényes menetrendet, az indulások és érkezések időpontjával együtt.

2010. ápr. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Tubarózsa ***** válasza:
nem tudom mikor utazol, de a Volánbusz április 10.től bevezet új expressz járatokat aminek a menetideje kb 2óra lesz (igaz ez BP-Pécs közt írták, de sztem vissza fele is van és sztem a menetidő is ugyananyi). [link]
2010. ápr. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :)
2010. ápr. 1. 23:44
 5/5 anonim ***** válasza:

"Volánbusz április 10.től bevezet új expressz járatokat aminek a menetideje kb 2óra lesz"


Sosem lett végül ilyen. Érdekes is lenne, mivel autóval végig az M6-oson, a maximális megengedett sebességgel, megállás nélkül se jártam meg soha 2 óra alatt, inkább 2:10, 2:15 alatt. Érdekes lenne ha egy busz megállás nélkül 150-160-as tempóval teperhetne végig a pályán...

A gyors járat kb 3:10 perc alatt teszi meg a távot, szemben a normál járat 4:10 perces menetidejével. 2011 és 2012 között rendszeresen buszoztam heti szinten a két város között. (Mivel macskát is vittem IC-vel nem mehettem.) Aztán meguntam a "fél napos" kínszenvedéseket és vettem egy autót, amivel azóta is heti rendszerességgel teszem meg ezt a távot.

2019. júl. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!