Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Vasúthoz értők! Nyiregyháza-Bu...

Vasúthoz értők! Nyiregyháza-Budapest nyugati közötti intercity közlekedett így a közelmultban?

Figyelt kérdés

Barátom kb július 10 körűl, több mint két hete ment Budapestre intercityvel ,Debrecenbe szállt fel és mondta, hogy Szolnokig rendesen ment a vonat, de Szolnok után egyszer csak arra lett figyelmes, hogy olyan idegen helyen ment a vonat, hogy azt hitte eltévedt. Nem ment át sem Cegléden, sem Kőbánya-Kispesten, hanem elfordult északi irányba és Budapestig idegen helyen ment. Egyszer csak az vette észre, hogy megérkezett a nyugatiba óriási késéssel, 16.38 helyett 17.20-ra.

Fura.

A mai menetrendben randesen Cegléden át van írva és meg is áll Cegléden.


Kb két ,két és fél hete, tehát juli 10 körűl ment így intercity Budapestre vagy csak a barátom félrevezet?


Mert én is szeretem a vonatokat de ilyenről még nem hallottam. Viszont a késés az lehet, mert szét van H.szoboszló és Kaba állomás szedve, vágányzár van, felújítás.



2019. júl. 28. 22:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, Vecsés környékén pályafelújítás volt, a nyíregyházi IC-k a 120a-as vonalon közlekedtek (megjegyzés: kb 15 éve is ott közlekedtek, az ütemes menetrend bevezetése óta mennek Cegléden át).
2019. júl. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én is megerősítem ezt, voltak Újszászon át terelt vonatok akkortàjt.
2019. júl. 29. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!