Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Kedvezményes utazáshoz diáknál...

Kedvezményes utazáshoz diáknál mi jöhet szóba, ha nem lakhely-iskola közötti útvonalon akar járni vonattal? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Székesfehérvár Velence közé szerettem volna bérletet venni, de felvilágosítottak, hogy csak lakhely és az iskola székhelye közé lehet diákbérletet venni. Ilyenkor mit tehetek? Jó a Start Klub kártya?
2010. júl. 12. 11:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Székesfehérvár és Velence között utaznál rendszeresen?

A Start klub kártya egyáltalán nem éri meg, hiszen a te esetedben felesleges, egy csomó pénz, és amit kapsz érte, az az 50%-os kedvezmény a teljes árú, másodosztályú menetjegyek árából.

A diákigazolványoddal alapból 50%-os, kedvezményes menetjegyet válthatsz. Székesfehérvár - Velence pedig nem olyan óriási nagy táv, jegyekkel szerintem így kedvezményesen is jól jársz.

2010. júl. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát igen, de az anyagi helyzetem nem engedi meg hogy heti 3-4 alkalommal 370-et fizessek retúrjegyre, szóval.. :/ akkor törődjek bele?
2010. júl. 13. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!