Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miért akarnak a vonaton...

Miért akarnak a vonaton folyton megtéríteni az öreg nénik mindenféle szektába?

Figyelt kérdés
Ha egyedül ülök, akkor bejönnek és leülnek mellém. Engem nem zavar amúgy senki, többnyire zenét hallgatni, aludni és olvasni szoktam a vonaton. Ezek a főleg idősebb nők mindig úgy kezdik a mondandójukat, hogy látják, hogy mennyire szeretek olvasni, és akkor ők ajánlanák a Bibliát, Őrtornyot, ki tudja miféle kiadványokat, blablabla, és le sem lehet őket lőni. Ha azt mondom, hogy elézést, de szeretném tovább olvasni a könyvemet, akkor előbb megkérdezik, hogy mi az, aztán többynire közlik, hogy az istenkísértés meg az ördög műve meg szemét - mert nem az, amit felsoroltak -, ezt már megkaptam mindenre. Fantasyre, sci-fi-re, művészek életrajzára, Szabó Magdára.

2019. aug. 6. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:
93%
Ebben az esetben nem az öregedéssel van probléma, hanem magával a szektával, amelynek ők a képviselői. Ez a "szekta" - mivel máshogyan nem jellemezhető - a Jehova tanúi. Eszméletlen nehéz lerázni őket, de ezt tedd meg, ne fogadj el semmit tőlük - értek ez alatt egy szórólapot, vagy újságot - , és udvariasan hagyd ott őket. Inkább ülj át máshova!
2019. aug. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
89%

ezeknek ez a napi programjuk

én mondjuk megmondanám határozottabban hogy hagyjanak békén nem vagyok kíváncsi a térítésükre...

2019. aug. 7. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 D. Brasco ***** válasza:
82%
En az ilyeneknek csak annyit szoktam mondani,hogy csókolom én vagyok Lenin/Hitler/Sztálin stb unokája........folytatni sem kell,azonnal abba marad a duma!
2019. aug. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!