Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mi történt ma este fél nyolc...

Mi történt ma este fél nyolc környékén Újpesten, a tél utcai megállónál a 30-as busszal/buszon (részletek lent)?

Figyelt kérdés

Kérlek ne írjatok konkrét neveket, hogy kit, hogy hívtak a tragédiában, csak nagy vonalakban, hogy mi történt.


Vendégségben voltam és látom, hogy a tél utcai megállóból megindul villogva a mentő, áll a megálló mellett a busz, előtte egy rendőrautó, valahol távolabb egy másik; aztán a sofőr felszállt a buszra, azt hiszem, két rendőrrel és középen nézelődtek.


Mi történt a buszon/busszal?


Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat!



2019. aug. 16. 20:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
Kiderült?
2019. aug. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem derült ki :(
2019. aug. 20. 12:44
 3/13 A kérdező kommentje:
Azóta se. :(
2019. okt. 24. 08:16
 4/13 A kérdező kommentje:

Megkérem, az írjon, aki hasznos információval tud szolgálni a kérdésemet illetően.


A segítséget előre is nagyon szépen köszönöm!

2019. nov. 4. 02:44
 5/13 anonim ***** válasza:
52%
Bármi lehetett. Ha eddig nem derült ki, ezután végképp nem fog. Maroknyi ember tudja, ők meg valszeg amúgy se járnak ezen az oldalon.
2019. nov. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Megkérem, az írjon, aki hasznos információval tud szolgálni a kérdésemet illetően.



A segítséget előre is nagyon szépen köszönöm!

2019. nov. 4. 08:21
 7/13 anonim ***** válasza:
11%

Haszontalan kerdesre nincs hasznos valasz. Legfeljebb annyi, hogy

SEMMI KÖZÖD HOZZÁ.


Gondolom balesetéknél is videózni szoktal,ahelyett hogy a mentőt hívnád.

2020. jan. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Sosem videózok baleseteknél, oda szoktam menni, segítek, miközben hívom a mentőket. Elsősegély tanfolyamot is elvégeztem pont azért, hogy tudjak segíteni és nem egyszer használtam az ott szerzett tudásomat.


Itt nem volt sérült ember (aki megsérült, már nem volt ott), így nem mentem oda segíteni, mert nem volt kin. De ha lett volna, mentem volna mindenképpen.


Sajnálom, hogy Te mást tapasztaltál, egyik szeretteden vagy rajtad nem segítettek, de kérlek, ezeket, amiket leírtál azoknak az embereknek mond, akik megsértettek és ne rajtam vezesd le vagy más ismeretlenen, akit nem ismersz.


Megkérem, az írjon, aki hasznos információval tud szolgálni a kérdésemet illetően.


A segítséget előre is nagyon szépen köszönöm!

2020. jan. 3. 20:05
 9/13 anonim ***** válasza:
73%

miert olyan fontos meg mindig?

(mindenki segit - legalabb szem elott tartani a kerdest -, aki barmit ir, nem?)

2020. jan. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Továbbá arra is megkérem a kedves felhasználókat, ha nem tudnak hasznos informacióval szolgálni, ne írjanak.


Tudom, kicsi a valószínűsége, hogy ennyi idő után valaki, aki jelen volt, pont rátalál erre a kérdésre és megválaszolja. Éppen ezért megörülök, amikor látom, érkezett új válasz és rossz, amikor csak a szokásos troll hozzászólások jönnek, amiket töröltettem is.


Ha nem tetszik a kérdés vagy nem tudjátok rá a választ, kérlek, ugorjatok egy másik kérdésre, senki sem kötelez titeket, hogy írjatok és természetesen nem várom el azoktól, akik nem tudják a kérdésre a választ, hogy adják meg a kért informaciót.


Plusz, a GYIK-n nem kötelessége egyik felhasználónak se megindokolnia, hogy miért kérdezi azt, amit, szóval ilyen jellegű üzeneteket se kérek.


Köszönöm a megértést és szép estét illetve Boldog Új évet!

2020. jan. 3. 20:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!