Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ha este 11-kor olyan vonatbérl...

Ha este 11-kor olyan vonatbérletet veszek, ami csak másnaptól érvényes, s felszállok egy 23:55-kor induló vonatra, de a kalauz éjfél után egy perccel jön oda hozzám, megbírságolhat?

Figyelt kérdés
( a példában nincs közbenső megálló, tehát nem mondhatom, hogy a következő állomáson szálltam fel).
2019. jún. 9. 12:41
 1/1 anonim válasza:
Lehet hogy kicsit későn válaszolok, de tapasztalatból úgy tudom hogy ha 11:59 előtt szállsz fel a vonatra akkor a kalauznak el kell fogadnia a jegyet, de ha éjfél után szállnál fel akkor az már büntetendő, de ilyen esetben legtöbbször a kalauztól függ hogy kicseszik veled vagy sem. Utaztam már bérlettel ami 1-2 nappal járt le, de nem büntettek meg érte, csak figyelmeztettek hogy vegyem meg minél előbb. Tehát legtöbb esetben a kalauztől függ :)
2019. jún. 13. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!