Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Érdemes most augusztusban...

Érdemes most augusztusban éves általánoshelyi járati bérletért venni?

Figyelt kérdés
Természetesen Debrecenben

2019. aug. 20. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Ha időarányos áron adják és ez az ár alacsonyabb, esetleg azonos a hasonlo időszakra ervényes havi berletek árával, akklr igen. (Utóbbi esetben a kényelem miatt.)
2019. aug. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És most ha holnap megveszem az éves bérletért az meddig jó?
2019. aug. 20. 13:54
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

„Természetesen Debrecenben” a DKV Debreceni Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság honlapján található a kérdéseid megválaszolásához adat.

[link] → Jegyek, bérletek, pótdíj, és ide jutsz: [link] /jegyek_berletek_potdij

1.) Hogy érdemes-e? A (II.) félhavi általános bérlet ára 4 300 Ft, és a „Részletek”-re kattintva kiderül, hogy „a tárgyhónap 21-én üzemkezdettől a következő hónap 5-én üzemzárásig használható.” [link] /altalanos_kombinalt_berlet

Te tudod, mennyit utazol, jegyek mennyibe kerülnek hozzá, a két árat összevetve, dönthetsz.

2.) Az éves bérlet 72 000 Ft, szintén a „Részletek”-re kattintva elolvashatod, hogy „Az éves bérlet a naptári év első napján üzemkezdettől a következő év 5. napján üzemzárásig használható.”. Vagyis, ha holnap megveszed, akkor 2020. január 5-én üzemzárásig lesz érvényes.

[link] /altalanos_kombinalt_berlet

2019. aug. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Aha koszi mindenkinek
2019. aug. 20. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!