Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A vonatjegy visszatéritési/kár...

Falat22 kérdése:

A vonatjegy visszatéritési/kártérítési igényt hány hónapra lehet vissza menőleg kérni?

Figyelt kérdés
Január 5-én késett a nemzetközi vonatom 1:15 percet. Erre tudok valamilyen visszatérítési igényt kapni még, ha most bejelentem?
2019. szept. 1. 11:29
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
60 nap a határidő.
2019. szept. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor erre már nem tudok kérni?
2019. szept. 1. 12:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Én tavaly év végén kértem vissza egy januári késés miatt. Én nem tudok határidőről. Bár az én esetem belföldi volt, nem tudom, nemzetközi esetben van-e különbség.
2019. szept. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Értem.

Késést igazoló papirt kértek tőled?

2019. szept. 2. 07:29
 5/7 anonim ***** válasza:
igazolással 5 év
2019. okt. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

És igazolás nélküL?


Tegnap küldtek egy emailt, hogy a nemzetközi vonat januári késésre nem áll módukban helyt adni általány kártérítésre, mivel későn küldtem be. De az előző levelükben ők is 5 évet írtak, hogy addig kell eljutatni hozzájuk a kártérítési papírt.

2019. okt. 19. 09:04
 7/7 A kérdező kommentje:
Próbáljam meg beküldeni úgyis,hogy a vonat késés igazolást hozzá csatolom?
2019. okt. 20. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!